Česká republika Slovensko Maďarsko

Beton Server » CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Frýdek-Místek, Baška

Upravit

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Frýdek-Místek, Baška

Betonárna typ Merko VB,25 M s hodinovým výkonem 65 m³ čerstvého betonu. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz. Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody. Součástí betonárny je i recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu.

Adresa: Na Zbytkách 83
738 01 Staré Město
okres Frýdek-Místek
Tel: 775 443 963
E-mail: betonarna.frydekmistek@cemex.com
Web: www.cemex.cz
Ceník: Ceník betonových směsí, dopravy a čerpání (pdf)
IČO: 27892638

Reklama


Obchodní zástupce: Jaroslav Rozkydal – 721 293 244, jaroslav.rozkydal@cemex.com

Vedoucí betonárny: Radim Ručka – 775 443 963, betonarna.frydekmistek@cemex.com

Technolog: Zdeněk Bouchner – 724 361 306, zdenek.bouchner@cemex.com


Profil

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě. CEMEX provozuje 59 betonáren, 7 štěrkoven, 5 kamenolomů a cementovou mlýnici.

Sortiment

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz a na www.specialni-produkty.cz.

Možnosti dopravy

Společně s výrobou betonových a speciálních směsí poskytujeme také dopravu moderními autodomíchávači přímo na staveniště. Dopravu materiálů řídíme operativně dle potřeb našich zákazníků - vždy tak, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Pobočky


Kvalita

Společnost CEMEX má zavedený certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Všechny betonárny mají na vyráběné produkty vydané certifikáty řízení výroby, a s tím související prohlášení o shodě v souladu s požadavky zákona č. 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky v platném znění. Kvalita výroby je kontrolována ve vlastních i nezávislých akreditovaných laboratořích.

Certifikace a ISO

ISO 9001:2009Silmos-Q

Zařazení