Adapt dopravníky

Adapt dopravníky

VÝROBA DOPRAVNÍKŮ (šnekové dopravníky, korečkové dopravníky-elevátory, pásové dopravníky, řetězové dopravníky-redlery.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Adapt dopravníky
Pražská 147
530 02, Pardubice
IČO: 429 02 282

O nás

Naše společnost od roku 1992 s postupným rozšiřováním sortimentu dospěla k současnému programu VÝROBA DOPRAVNÍKŮ (řetězové dopravníky-redlery, korečkové dopravníky-elevátory, šnekové dopravníky, pásové dopravníky ... ) v rozsahu od dodávky jednotlivý dopravník bez nebo s cenově výhodnou montáží, více dopravníků v dopravní lince až po investiční akci s projektem od A(dapt) do Z.

Sortiment

Výrobní program :

 

Redlery - řetězové dopravníky :

- používají se k vodorovné / horizontální dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů - materiály je nutno konzultovat s dodavatelem). Redlerovými dopravníky nelze dopravovat materiály silně přilnavé a lepkavé. Různé výkony a provedení vyráběných řetězových dopravníků. Možnost použití plastů na redlerových řetězech naší výroby nebo na dnech dopravních žlabů redlerů. Výkon cca do 300m³/hod, délky do 60m.

 

Elevátory - korečkové dopravníky :

- používají se ke svislé/vertikální dopravě práškových, sypkých a zrnitých materiálů menších rozměrů. Elevátory dopravují materiál korečky upevněnými na dopravním popruhu/řetězu (materiály je nutno konzultovat s dodavatelem) směrem zdola nahoru v různých provozech a odvětvích. Elevátorové dopravníky nedopravují materiály silně přilnavé a lepkavé. Výkon do 300m³/hod, výška do 60 m. Lisované i svařované korečky všech typů pro naše i Vaše elevátory, elevátory jiných výrobců nebo pro zahraniční elevátory!

 

Šnekový dopravník / Šnekové dopravníky :

- trubkové i žlabové: Šnekový dopravník ADAPT je vhodný pro vodorovnou nebo šikmou dopravu sypkých materiálů, provedení černé tř.11, nerez/inox tř.17, pozinkované ... Šnekový dopravník je vyráběn v provedení pro všechna odvětví průmyslu (trubkové, žlabové...). Šnekové dopravníky mohou být ve standartním provedení nebo na míru se specielními úpravami na přání zákazníka, zesílené šnekové dopravníky na abrazivní materiály, šnekové dopravníky s rozšířeným žlabem a pod.

 

Korečky :

- pro elevátory: lisované korečky, svařované korečky, kaskádové, mělké, hluboké, ocelové, nerezové, zinkované, plastové, s tvrdonávarem, atypické elevátorové korečky ...

(elevátorové naběráky/kapsy)

 

Prvky spádové dopravy :

- rozdělovací prvky(klapky), hradítka, výpady dopravníků el./pneu./ručně ovl., spojovací prvky, trubky, kolena ...

 

Zásobníky :

- kruhové, čtvercové zásobníky a sily - na zakázku ...

 

Podavače :

- kruhové podavače PK nebo šnekové podavače ŠDV ...

 

Ostatní sortiment :

- Násypky, odlučovače, magnety, těsnící ústrojí, aspiratéry ASP, ocelové konstrukce, kruhové rozdělovače, cyklony, montáže a kompletace zakázek, zajištění projektu, spolupráce na projektu ...

 

Náhradní díly :

- Řetězy redlerové pro řetězové dopravníky -redlery (vlastní výroby!), žlaby redlerů, šachty elevátorů, korečky, korečkové šrouby a podložky, kotouče a bubny elevátorů, šnekovnice ...

 

Aktuality

Výroba / Expedice

Montáže

Projekty

 

 

 

 

Kvalita

Z našich základních cílů, vedoucích ke spokojenosti zákazníka, klademe důraz především na kvalitu, flexibilitu, dobré ceny, dodržování termínů, odbornost, serioznost  a spolehlivost.

Většina strojů je schválena státní zkušebnou pro použití značky CE, k dodávkám přikládáme ES prohlášení o shodě, návody k obsluze a certifikát o kompletnosti a jakosti.

Vzhledem ke své tradici garantujeme dlouhodobou spolupráci a přítomnost na trhu oproti dovozovým dopravníkům, vynikající poměr kvalita versus cena, použití materiálů zajišťujících dlouhodobou životnost a spolehlivost a především rychlou dostupnost kvalitních náhradních dílů a servisu.