BEST přichází s novými designovými dlažbami

Na veletrhu FOR ARCH 2014 představil BEST nové dlažby.

Po oslnivém úspěchu loňské premiéry kolekce dlažeb IN přichází BEST s dalšími kameny z této řady. Nové moderní velkoplošné sestavy pravoúhlých kamenů BEST – BELEZA IN a BEST – BELISIMA IN zaujmou nejen svým tvarem a nabídkou barev, ale především nadčasovým povrchem v různých úpravách.

 

Obě dlažby jsou vyráběny ve výšce vhodné pro pojezdové plochy a třech povrchových variantách: ve standardní hladké, pak v provedení sametovém a nakonec ve zcela novém povrchu ANTICO, který si získá každého příznivce elegantních architektonických prvků. Poslední dva jmenované povrchy jsou ošetřeny ochrannou vrstvou, která chrání kameny před znečištěním a usnadňuje jejich údržbu.

 

Další podzimní novinka 2014, dlažba BEST – SOLITERA, je svým tvarem předurčena především na místa, kde vyniknou její nepravidelné tvary a spáry, díky nimž získává vzhled přírodního lomového kamene. Lze ji využít na chodníky, příjezdové cesty a další typy zpevněných ploch.

 

Až do 30. listopadu 2014 nabízí BEST na všechny uvedené novinky mimořádné zaváděcí ceny.

 

Více na www.best.info .

 

 

         

BEST – BELEZA IN, BEST – BELISIMA IN, povrch sametový, barva colormix arabica         

 

BEST – BELEZA IN, BEST – BELISIMA IN, povrch ANTICO, barva colormix etna

 

BEST – SOLITERA, povrch STANDARD, barva colormix eben

 

 

 

 

Datum zveřejnění: 22.9.2014 , Autor: BEST, a.s.

Zpět na všechny novinky

Novinky

PRESBETON Nova s.r.o. - Dekorativní svítidlo H-E-X

Toto originální svítidlo doplňuje ucelený systém H-E-X, který zahrnuje městský mobiliář a dlažbu. Svítidlo H-E-X  se skládá ze dvou symetrických železobetonových prvků, do jej…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz