Betonové stropy a panely SPIROLL, rychlá a efektivní instalace na míru

Stále více a více lidí se obrací na betonové stropy jako řešení pro komerční stavby i rodinné domy. Proč ?  Betonové stropy nevyžadují složitou instalaci, jejich realizace je velmi rychlá a oproti jiným řešením i cenově výhodná. Celý stropní systém má vysokou nosnost a tvarovouvariabilitu. K výstavbě jsou využívány panely SPIROLL od firmy TEMA Klášterec, která kromě návrhu stropního systému a dopravy materiálu zajistí i jeřáb, šéfmontéra a v případě potřeby i statistický výpočet.

Panely SPIROLL jsou řešením pro každého

Stropní panely SPIROLL jsou perfektní volbou pro jakýkoli půdorys. “Ať už má vaše stavba jakýkoliv tvar, najdeme pro vás řešení. Jejich vysoká únosnost umožňuje navrhovat zastropení velkých rozponů. Základní šířka panelu je 1 200 mm s možnosti délky až do 15 000 mm. Tloušťka panelu je zvolenavždy individuálně dle dispozic stavby a uvažovaného zatížení. Panely SPIROLL se vyrábí v tloušťkách: 165 mm, 200 mm, 250 mm, 265 mm, 320 mm a 400 mm, 500 mm.

 

Výřezy, prostupy panelu a napojení na schodiště

Upravíme Vám stropní panely podle potřeb Vaší stavby, přidejte otvor pro komín, světlík nebo třeba instalační šachtu. Kromě výřezů můžete na strop SPIROLL napojit i betonové schodiště nebo zvolit schodiště z jiného materiálu. Výhodou betonových schodišť je dlouhá životnost, nízká hlučnost, tvarová a rozměrová variabilita a především rychlost. Schodiště se osadí společně se stropem SPIROLL a je možné jej ihned plně využít. Navíc dopravu a instalaci zařídí stejný dodavatel jako betonový strop – TEMA Klášterec.

 

Přidejte balkon nebo lodžii

Součástí stropního systému je i dodávka balkonů, lodžií, říms a dalších předsazených a ustupujících konstrukcí. Panely jsou s celou stropní konstrukcí pevně spojeny pomocí ISO nosníku NIL, který zabraňuje vzniku tepelného mostu, čímž panely od sebe izoluje. ISO nosníky firma TEMA Klášterec vyrábí již od roku 2009 a jedná se o 100% český výrobek.

 

Beton jako designový doplněk do každého interiéru

Povrch stropních panelů můžete upravit dle Vašich představ Omítkou, SDK podhledem a nebo zanechat  bez jakékoli úpravy. Betonový strop dodá každému interiéru moderní a originální design, navíc se velmi jednoduše kombinuje s dalšími doplňky a materiály. Vhodný postup nebo způsob úpravy Vám doporučíme dle našich zkušeností.

 

Firma TEMA Klášterec nad OhříVám nabízí kompletní řešení

Návrh a realizaci betonových stropů pomocí panelů SPIROLL, dále také  betonových schodišť a balkonů. Napište si o nezávaznou cenovou nabídku nebo kontaktujte některého z našich technických pracovníků, kteří Vám rádi zodpoví Vaše případné dotazy.

 

Datum zveřejnění: 23.3.2021 , Autor: TEMA Klášterec nad Ohří s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz