Čerpání a doprava betonu TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Již více než 23 let je TONSTAV-SERVICE s.r.o. partnerem pro vaše projekty v oblasti čerpání a dopravy betonu,cementových potěrů, anhydritových a samonivelačních směsí.

Naše společnost měla a má k betonu stále blízko, byť nejsme jeho výrobci, jsme s tímto segmentem ve stavebnictví úzce spjati. Naše půjčovny nabízí strojní zařízení, kterým můžete expedovat betonové směsi na místo určení a to do vzdálenosti až 120 m s možným převýšením 50 m.

Tyto stroje z naší půjčovny umí expedovat jakýkoliv druh betonové směsi od zrna 2 mm až po 32 mm zrna kameniva. Strojní technika zvládá zpracovávat suché směsi, také zavlhlé směsi až po mokré materiály třídy S2 a S3. Naše variabilní půjčovna si poradí téměř z každým materiálem a  vaše zakázky jsou pro nás výzvou k jejich splnění. K tomu účelu disponuje firma TONSTAV – SERVICE s.r.o. zkušenými servisními techniky, kteří realizují servisní, obchodní a nájemní případy s touto technikou. Vyzkoušejte si nás – budete spokojeni, tak jako dnes již řada našich zákazníků a stálých partnerů.

Základní rozdělení naší techniky pro čerpání směsí:

1. Mokré směsi, konstrukční betony - Pístové čerpadlo betonu Putzmeister KP 718 TD

2. Zavlhlé směsi, cementové potěry - Pumpy na potěrové betony Brinkmann DC 260 / 45 B a nebo Putzmeister Mixokret M 740 D

3. Samonivelační směsi, anhydrit  - Pumpy na lité potěry Brinkmann FHS 200 a nebo jeho nástupce typ FE 400

Společnost TONSTAV- SERVICE s.r.o. zastupuje na území České Republiky světoznámé výrobce betonových pump značek Brinkmann a Putzmeister Mortelmaschinen GmbH. Zajišťujeme prodej, pronájem i autorizovaný záruční i pozáruční servis, přičemž jsme vám po dobu opravy schopni zapůjčit náhradní stroj. Díky síti poboček v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně a Ostravě pokrýváme celou republiku.

Máte zájem o koupi? Máte zájem o servis? Máte zájem o pronájem?

Kontaktujte nás na www.tonstav-service.cz

Další informace o pumpách Brinkmann a Putzmeister na stránkách www.brinkmann.cz

 

Datum zveřejnění: 20.3.2019 , Autor: TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz