Odvětrané fasády LIFEBRICK® s jarní slevou - pouze několik dní do konce akce !

Provětrávaná fasáda LIFEBRICK® je nejrozumnější investicí v situaci, kdy chcete dát své nemovitosti maximální možnou péči a ochranu a zachovat ji pro další generace. Je ideálním a rychlým řešením pro novostavby a rekonstrukce.

Fasádní obklady Lifebrick® vznikly díky několikaletému vývoji a práci v oblasti provětrávaných fasád. Proto jsou cihly konstruovány tak, aby splnily tzv. dvoubodové uzamčení obkladu v ploše a fasádní plášť byl stabilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. To vám zajistí kvalitní a bezpečné bydlení.

Provětrávaná fasáda Lifebrick® je trvalým řešením pro vás i vaši budoucí generaci.

Určitě vás bude zajímat:

  • Lifebrick® je český výrobek – fasádní obklad pro řešení provětrávaných a tepelně-izolačních fasád všech typů stavebních konstrukcí.
  • Lifebrick® je vyráběn na nejmodernější technologii, z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí, a to během celého procesu (od výroby, přes montáž až po případnou recyklaci).
  • Unikátní tvar fasádní cihly Lifebrick® je chráněn průmyslovým vzorem po celé EU včetně ochranné známky Lifebrick®.
  • Fasádní cihly jsou opatřeny certifikací materiálu Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p., certifikátem ze zkoušky reakce na oheň, certifikátem z hygrotermální zkoušky (odolnost výrobku na střídající se cykly tání a mrazu) a certifikátem Evropského technického posouzení. 
  • Fasádu Lifebrick® můžete realizovat celoročně díky suchému procesu montáže
  • Poslední šance nákupu fasády Lifebrick® s jarní slevou
  • Konzultace, zaměření a návrh fasády zdarma 

 

Více na www.lifebrick.cz 

  

  

Datum zveřejnění: 12.6.2018 , Autor: CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Sobotní prodej

Prodej betonových směsí nově každou sobotu 8-12 hodin do 31.10.2019. http://www.betonserver.cz/sp-prelouc  

ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme obdrželi certifikační značku Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu, a to pro skupinu výrobků betonové dlažební bloky, betonov…

Novinky v technologii Laser Screed Somero

V únoru letošního roku se na Floridě konalo školení servisních specialistů na laserem naváděné stroje určené na finální úpravu betonových podlah - technologie Laser Screed® SOM…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz