Presta-mix Kuřim - Kompletní služby ve výrobě, dopravě i čerpání betonu

V posledních letech jsme společně s mateřskou společností maximálně rozšířili služby v oblasti dopravy a čerpání betonu.

Dnes již můžeme společnými silami nabídnout stabilní čerpadla, několik autodomíchávačů s pásovým dopravníkem, pumpomix, velká čerpadla i nově nabízené halové čerpadlo a desítky klasických domíchávačů, kterými dokážeme tyto auta zásobovat čerstvými betony.

Stabilní čerpadlo Presta-mix

Během pondělního dne 24.09.2018 spustila naše mateřská společnost novou službu v oblasti čerpání betonu. Stabilní čerpadlo je malé čerpadlo betonu, které umožňuje čerpat beton i tam, kde se velké čerpadla betonu nedostanou. Čerpadlo nabízí možnost čerpat beton až do vzdálenosti 80 metrů od autodomíchávače za pomoci hadic různých průměrů. 
Stroj je dnes již v plném provozu a my máme možnost vám tento stroj nabídnout. Věříme, že vás stroj zaujal a snad ho v dohledné době potkáme i v Kuřimi a okolí.

Halové čerpadlo betonu

V průběho letošního jara jsme uvedli na betonárně novou službu v podobě "halového čerpadla".
Velkou výhodou halových čerpadel je relativně nízká výška k potřebnému rozbalení čerpadla, aby mohlo následně docházet k čerpání betonu. Tyto čerpadla byla vyvinuta pro potřebu čerpání velkých betonových podlah, přizdívek a dalších betonářských prací ve velkých halách, které neměly potřebnou výšku k rozbalení klasického čerpadla na beton.
I my vám již můžeme nabídnout tuto službu v rámci betonárny nejen pro Kuřim, ale i pro Brno.

Barevný beton

Kdo z vás měl možnost setkat se s betonem v různých barvách?
Pumpomix patří mezi naše služby již více než dva roky, ale k tomuto ještě neměl možnost se dostat. V průběhu minulého týdne u nás zákazník objednal menší množství betonu, který by chtěl dopravit za pomoci pumpomixu. Na první pohled jsme v tom neviděli žádný problém, nicméně netrvalo dlouho a podmínky se změnily...
Vznikl požadavek, který jsme již dlouho neřešili. Zákazník nás požádal o "obarvení" betonu do černého odstínu. V ten moment se v nás probudila radost, ale jen do chvíle, kdy jsme se dozvěděli, že termín dodání je již za 4 dny.
Nakonec se nám podařilo sehnat dostatek černé barvy na to, abychom vše v termínu stihli a vy máte možnost podívat se na to, jak takový beton vypadá v průběhu betonáže.

Autodomíchávače PRESTA-mix

S radostí představujeme "novou" autodopravu betonárny PRESTA-mix
Po zímní odmlce, kdy je stavebnictví spíše v útlumu, se opět vracíme do plného provozu a naši dopravci společně s námi. Během zimích měsíců jsme provedli nejen rekonstrukci betonárny, dispečerského prostředí, technologií a dalších dílčích cílů, které jsme chtěli naplnit, ale i naši dopravci se pustili do rekonstrukce vozů, kdy jsme po spolupráci zvolili jednotný design a dnes se můžeme "pochlubit" i krásně rekonstruovanými autodomíchávači.
Snad se tento vzhled bude líbit i vám a doufáme, že nás od této chvíle naleznete lépe nejen na silnicích.

 

Datum zveřejnění: 9.10.2019 , Autor: PRESTA-mix, spol. s r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz