Profesionální míchačka s nuceným oběhem DIEM DZ 120ECO na beton a další materiály

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. představuje inovovanou řadu míchaček ECOline značky DIEM. Univerzální míchačka s nuceným oběhem DIEM DZ 120ECO je určená pro každodenní profesionální použití nejen na stavbách. Kvůli vynikajícímu poměru ceny a výkonu se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů míchaček s nuceným oběhem této značky.

Díky efektivním inovacím zaručuje míchačka DIEM DZ 120ECO vysoce účinné a dokonalé promíchání téměř všech materiálů bez nutnosti použití dalších přídavných míchadel. Kromě běžných stavebních materiálů jako jsou betony, malty a omítky všech druhů, lepidla, stěrky a potěry si poradí také s materiály s velmi vysokou hutností jako například UHPC, žáruvzdorné produkty, ostatní těžké betony a zpracuje hrubozrnný materiál do velikosti zrna 32 mm.

Plášť bubnu je vyroben z 5 mm silné vysoce otěruvzdorné oceli (HARDOX400), čímž je zaručena extrémně dlouhá životnost.

V základní verzi je míchačka dodávána jako stacionární model, který lze ale snadno doplnit o přestavbovou sadu dvou kol pro zajištění optimální mobility na staveništi.

 

Výhody stavebních míchaček DIEM:

  • vysoký výkon a účinné míchání
  • robustní konstrukce a vysoká stabilita
  • bezúdržbová převodovka
  • spolehlivost
  • jednoduché a pohodlné ovládání
  • dlouhá životnost a minimální náklady na údržbu

Další typy stavebních míchaček značky DIEM a bližší informace najdete na webových stránkách dodavatele www.tonstav-service.cz .

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní dodavatel značky DIEM na český trh poskytuje veškeré služby související s prodejem a následným servisem a údržbou v síti poboček pokrývajících území celé České republiky (České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno, Ostrava).

Obchodní zástupci TONSTAV-SERVICE s.r.o. Vám rádi poradí s výběrem a zpracují individuální cenovou nabídku.

  

Datum zveřejnění: 28.8.2018 , Autor: TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Sobotní prodej

Prodej betonových směsí nově každou sobotu 8-12 hodin do 31.10.2019. http://www.betonserver.cz/sp-prelouc  

ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU

Dovolujeme si Vám oznámit, že jsme obdrželi certifikační značku Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu, a to pro skupinu výrobků betonové dlažební bloky, betonov…

Novinky v technologii Laser Screed Somero

V únoru letošního roku se na Floridě konalo školení servisních specialistů na laserem naváděné stroje určené na finální úpravu betonových podlah - technologie Laser Screed® SOM…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz