Pumpy Putzmeister a Brinkmann splňují přísné emisní normy EU STAGE V

Nové typy pump na potěry a beton STAGE V značky Putzmeister a Brinkmann jsou vybaveny výkonnými motory šetrnými k životnímu prostředí.

Mixokret M 740 STAGE V - pumpa určená na dopravu konvenčních potěrů s pojivy (cement, síran vápenatý, oxid hořečnatý atd) dopravuje potěrový beton až do vzdálenosti 180 metrů a do výšky až 90 metrů. Nový dieslový motor Deutz poskytuje vyšší dopravní výkon a dosahuje tak úspory paliva díky systému řízení výkonu stroje. Motor splňuje přísnou emisní normu EU STAGE V. Díky inovované klávesnici s barevnými LED indikátory a modernímu barevnému displeji v ovládací skříni je obsluha velmi jednoduchá a efektivní. Menu pro odstranění poruch a probádění servisu zajišťuje bezporuchový provoz stroje.

Pumpa na beton Putzmeister Mixokret M 740

Mixokret M 760 STAGE V - pumpa určená na zavlhlé cementové potěry, anhydrity a potěry na bázi oxidu hořečnatého dopravuje potěrový beton až do vzdálenosti 200 metrů a do výšky až 150 metrů. Nový dieslový motor Kubota zajišťuje maximální výkon a dosahuje tak úspory paliva až 20% díky systému řízení výkonu stroje. Motor splňuje přísnou emisní normu EU STAGE V, integrovaný filtr pevných částí čistí výfukové plyny a spolehlivě tak chrání naše životní prostředí. Díky inovované klávesnici s barevnými LED indikátory a modernímu barevnému displeji v ovládací skříni je obsluha velmi jednoduchá a efektivní. Menu pro odstranění poruch a probádění servisu zajišťuje bezporuchový provoz stroje.

Pumpa na beton Putzmeister Mixokret M 760

EstrichBoy DC 450 STAGE V – pumpa na konvenční zavlhlé potěry s různými přísadami pojiv jako je cement, angydrit atd. je vybavena ekologickým dieselovým motorem Deutz s emisní třídou STAGE V, který dosahuje vyšší hnací výkon. Robustní ovládání zajišťuje vyšší uživatelský komfort a zvyšuje bezpečnost obsluhy. Dosahovaná maximální čerpatelná vzdálenost činí 180 metrů horizontálně a 90 metrů vertikálně.

Pumpa na beton Brinkmann EstrichBoy DC 450

Prodej, pronájem a servis pump na beton i ostatních strojů na dopravu betonu kvalitní německé značky Brinkmann a Putzmeister zajišťuje společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o., která v této oblasti jako autorizovaný prodejce a servisní centrum poskytuje své vysoce profesionální služby a prvotřídní servis již více než 15 let ze všech poboček rozmístěných na celém území České republiky - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava.

 

Datum zveřejnění: 9.6.2020 , Autor: TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz