TONSTAV-SERVICE s.r.o. - pumpa na beton s elektromotorem Brinkmann EC 350

Pneumatické dopravníky na beton typu EstrichBoy německé značky Brinkmann patří k nejmodernějším a nejoblíbenějším pumpám na beton na trhu. Padesát let nepřetržitého vývoje a zdokonalování, nepřeberné možnosti různých konfigurací, nepřekonatelný výkon, stejně jako jednoduchá obsluha patří mezi nepřehlédnutelné přednosti zdobící legendární pumpy EstrichBoy. Vše je vyvíjeno s jediným hlavním cílem, co nejvíce ulehčit práci na stavbě.

Novinkou jsou pneumatické dopravníky EstrichBoy s elektromotorem EC 350 a EC 450, které byly zkonstruovány na základě stále se zvyšujících poptávek po strojích s tichým pohonem a hospodárným provozem.

Tyto elektrické stroje díky svým bezhlučným motorům a nulovým emisím nachází své uplatnění zejména na stavbách s požadovanou nízkou mírou hlučnosti, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách apod.

V porovnání s dieselovou verzí zajišťují elektromotory srovnatelný dopravní výkon. Úspora provozních nákladů dosahuje až 30%.

Unikátní novinku představuje elektrické čerpadlo na beton EC 350 elektro s jištěním pouhých 32A, což oproti verzi s jištěním 63A u typu EC 450 umožňuje širší možnosti využití na stavbách.

Použití:

- cementové potěry

- anhydrity

Přednosti stroje:

- využití na stavbách s nulovou hlučností, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách atd.

- šetrnost k životnímu prostředí (bezemisní provoz)

- nulové náklady na pohonné hmoty

- snížené provozní náklady

- jištění pouhých 32A

- robustní a spolehlivá

- flexibilní možnosti nasazení

- snadná obsluha

- prvotřídní servis

Pumpy Estrich Boy EC 450 a 350 jsou tlaková čerpadla, která představují alternativu k čerpadlu Estrich Boy DC 450 s tím rozdílem, že o pohon se stará namísto dieselového motoru úsporný elektromotor. Tento typ pohonu je šetrný k životnímu prostředí, neprodukuje žádné emise a jeho provoz je tišší oproti dieselovému motoru. Elektromotor je zároveň méně náročný na údržbu díky jednodušší konstrukci.

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS pump a čerpadel betonu značky Brinkmann a Putzmeister zajišťuje společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o., kde Vám také rádi poradíme s návrhem řešení a výběrem vhodného typu stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky. Na všech našich pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku Putzmeister a Brinkmann, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

Kontaktujte zkušené odborníky na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pumpa na beton s elektromotorem Brinkmann EC 350

  

   

   

Datum zveřejnění: 23.8.2017 , Autor: TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

PRESBETON Nova s.r.o. - Dekorativní svítidlo H-E-X

Toto originální svítidlo doplňuje ucelený systém H-E-X, který zahrnuje městský mobiliář a dlažbu. Svítidlo H-E-X  se skládá ze dvou symetrických železobetonových prvků, do jej…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz