TONSTAV-SERVICE s.r.o. - VACULYFT - mechanizace pro dláždění kamenem

Bezproblémová a flexibilní manipulační technika pro pokládku dlažby, kamene a obrubníků VACULYFT od švédské společnosti Pritec Vaculyft je další značkou, kterou společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. zastupuje v České republice.

Pokládková mechanizace je úsporná a zároveň ergonomická. Mechanizace VACULYFT zkracuje dobu pokládky a minimalizuje riziko pracovních úrazů. Instalace mechanizace VACULYFT je rychlá a jednoduchá. Systém pro rychlé připojení se snadným ovládáním umožňuje flexiblně měnit nářadí pro zvedání všech druhů dekorativních dlažebních kostek, dlažebních kamenů, bloků, kamenů apod. Společnost Pritec Vakulyft nabízí širokou škálu modelů uspokojující celé spektrum specifických požadavků jednotlivých uživatelů. Všechny stroje Vaculyft jsou vybaveny rychlospojkou, která umožňuje snadno měnit nářadí a nástavce uzpůsobené pro zvedání různých břemen.

S modely řady VACULYFT P můžete přemísťovat materiál pohodlně dle postupu práce. Flexibilní kloubový jeřáb je kompatibilní s většinou vysokozdvižných vozíků, kolových nakladačů, traktorů a hloubkových rypadel. Kombinace vysokozdvižného vozíku a pokládkového stroje umožňuje snadnou manipulaci a přemísťování stroje i materiálu. Kloubové rameno jeřábu lze jednoduše složit pro snadné skladování a přepravu.

Nejuniverzálnějším a zároveň nejprodávanějším typem je stroj VACULYFT PM 140. Jedná se o mobilní vakuový manipulátor pro dlažbu, kámen a obrubníky, který disponuje na svém otočném rameni různými vakuovými přísavkami uzpůsobenými na držení, transport a ukládání dlaždic, kamene nebo betonu. Pohyb manipulátoru umožňuje pásový podvozek, který tak zaručuje rychlejší pokládku a lepší mobilitu, když je paleta s pokládaným  materiálem umístěna přímo na zdvihacích vidlicích stroje. Maximální nosnost tohoto typu je 140 kg.

Podtlaková přísavka na kámen, tzv. MAGNET NA KÁMEN lze zavěsit na jakýkoli typ kolového nakladače, rypadla, jeřábu a také na vysokozdvižný vozík. Pro zajištění maximální flexibility je podtlakové čerpadlo k dispozici se samostatným benzínovým pohonem nebo s hydraulickým pohonem. Výrobce ho nabízí ve třech různých verzích – nosnost 500 kg, 1 000 kg a verze pro břemena do 1 500 kg.

Magnet na kámen SM1000 využívá stejný typ podtlakového čerpadla, jako stroje Vaculyft řady P a PM. Zakoupením podvozku s magnetem na kámen společně se strojem Vaculyft P nebo Vaculyft PM získáte za zvýhodněných podmínek také magnet na kámen, který lze rychle a operativně přesouvat a využívat v kombinaci s různými jinými stroji.

Použití manipulační techniky Vaculyft je vhodné zejména při dláždění větších ploch a také ve stísněných prostorech, úzkých uličkách nebo přímo v halách. Pokládka je podstatně rychlejší a významná úspora je dosažena také v nasazení pracovní síly.

S výběrem konkrétního stroje a příslušenství Vám na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. pomohou zkušení obchodní zástupci.

Ke stažení Prospekt Vaculyft a další informace o novince Vaculyft na stránkách společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Text: kolektiv autorů TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Kontakt: www.tonstav-service.cz,  tel.: 387 840 111, e-mail: info@tonstav-service.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Manipulační technika na dlažbu a kámen VACULYFT

Manipulační technika na dlažbu a kámen VACULYFT  Manipulační technika na dlažbu a kámen VACULYFT

 

  

   

Datum zveřejnění: 14.3.2017 , Autor: TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz