Vibrobeton s.r.o. - nabídka rozšíření práce v pořadí již s druhým finišerem S-10A Laser Screed ®

Používáme specializované zařízení na pokládku velkých betonových ploch ve výrobních, prodejních a skladovacích halách, v objektech zemědělských, v podzemních garážích, ale i v objektech občanské vybavenosti.

Finišer SOMERO typ S-10A Laser Screed ® je novým strojem společnosti SOMERO pro oblast pokládky betonových průmyslových podlah a jiných typů betonových ploch.
Díky výkonnému hydraulickému systému zdvihu a laserem řízené samonivelační liště je dosaženo vyšší rovinnosti i při velmi nízké vrstvě betonu. Plynulý chod zajišťují stabilizátory a plně integrovaná lišta. Hydraulický šnek seřezává plochu, přičemž je přebytečný beton shrnován na stranu s minimalizací bočního překryvu díky offsetové liště.
  
Dodání zajistila společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je zde pro Vás jako výhradní zástupce pro prodej a servis strojů na úpravu povrchů Somero s více než desetiletou zkušeností stále k dispozici.
 
Odkaz na Vibrobeton s.r.o. - viz

 

  

Datum zveřejnění: 20.7.2017 , Autor: VibroBeton, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

PRESBETON Nova s.r.o. - Dekorativní svítidlo H-E-X

Toto originální svítidlo doplňuje ucelený systém H-E-X, který zahrnuje městský mobiliář a dlažbu. Svítidlo H-E-X  se skládá ze dvou symetrických železobetonových prvků, do jej…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz