VYSOKOTLAKÉ ČIŠTĚNÍ NÁLEPKU VÝMĚNÍKU CEMENTÁRNY A ROTAČNÍ PECE

Zakázkový vývoj a výroba vysokotlakého systému pro čistění usazenin a nálepků ve výměníku cementárny, který zabraňuje neplánovaným odstávkám.

POPIS

Vysokotlaký systém speciálně navržen a zkonstruován podle atypických potřeb zákazníka, který požadoval zařízení, které zásadní způsobem usnadní a urychlí čištění výměníků cementárny a rotační pece během provozu, a tím zabrání neplánovaným odstávkám. 

Součástí dodávky je řídící a bezpečnostní systém, vysokotlaký agregát a vysokotlaké rozvody instalované přímo na konstrukci výměníku cementárny, které obsahují připojovací terminály, umístěné v blízkosti revizních otvorů (vstupů) do výměníku. 

Řešení vysokotlakých rozvodů výrazným způsobem zjednodušuje manipulaci s vysokotlakými hadicemi, urychluje práci a současně obsahuje celou řadu bezpečnostních prvků. Jednotlivé terminály obsahují vysokotlaký bezpečnostní ventil a přípojku na elektrické ovládání pistole. Uvedení terminálu do provozu je řízeno z velínu, na pokyn obsluhy vysokotlakého zařízení a obsahuje navíc bezpečnostní spínač, který opět zvyšuje bezpečnost práce s vysokotlakou technikou.

Vzhledem k celoročnímu použití řezacího stroje bylo nutné zakomponovat do zařízení i automatický systém proti zamrznutí.

   

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61 Hranice IV. - Drahotuše

Tel.: +420 581 604 912
E-mail: aqp@aqpumpy.cz
www.aqpumpy.cz

 

Datum zveřejnění: 14.2.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny novinky

Novinky

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz