Ammann Czech Republic a.s.

Kompletní dodávka technologických zařízení pro výrobu obalovaných směsí.

Adresa

Ammann Czech Republic a.s.
Příkop 6
602 00, Brno - Zábrdovice
IČ: 00008753

Provozní doba

Kontakt

Telefon 545 175 940
Fax 545 175 941

Na koho se obrátit

Jednatel Ing. Pavel Kučera
602 585 387

Area Sales Manager Lukáš Entler
724 786 931


O nás

Společnost Ammann je předním celosvětovým dodavatelem obaloven, betonárek, strojů a služeb stavebnímu průmyslu se základním zaměřením na výstavbu silnic a dopravní infrastruktury.

Tento rodinný podnik se těší z mezinárodního úspěchu již od roku 1869. Současný generální ředitel společnosti Ammann Hans-Christian Schneider představuje již šestou generaci vedení podniku.

Za téměř 150 let historie společnosti se mnoho změnilo. Technologie se neustále vyvíjí a výrobny a stroje poskytují takový výkon, o kterém se nikomu v roce 1869 ani nesnilo. Společnost má nyní celosvětové pokrytí a rozsáhlý sortiment produktů.

 


Sortiment

Novinky

 


Reference

Výstavy a události


Společnost Ammann je jediným výrobcem obaloven asfaltových směsí, která si sama na základě integrované koncepce vyrábí veškeré součásti (včetně řídícího softwaru, třídičů, sušících bubnů, hořáků, míchaček a filtrů). To nám umožňuje nabízet zákazníkům optimalizované komplexní řešení s dokonale sjednocenými součástmi systému – od procesní analýzy a návrhu systémových součástí až po řídící prvky všech součástí systému. Dnes funguje v náročných podmínkách provozu více než 4 tisíce obaloven asfaltových směsí Ammann. Toto číslo hovoří samo za sebe.