ANICO floor s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehčených betonů
- polystyrénbeton PsB
- pěnobeton PBG
- čerpání pístovým čerpadlem
Jak nás kontaktovat?
Adresa
ANICO floor s.r.o.Štefánikova 75/8
602 00, Brno - Královo Pole
IČO: 26963281
O nás
Společnost ANICO floor s.r.o. se zabývá prováděním průmyslových podlah. Nabízíme kompletní dodávku veškerých základních technologií. Náš tým odborníků Vám zhodnotí technický stav Vašich podlah a přímo na míru Vám navrhne technické a cenové řešení. 10 let zkušeností v provádění průmyslových podlah, tým odborných pracovníků a v neposlední řadě moderní technologie zaručují, že Vašim podlahám bude dána ta největší péče.
Sortiment
Provádění průmyslových podlah - anhydritové potěry, epoxidové stěrky, ANICO systém, interiérové podlahy PanDOMO, Beton Flame, betonové podlahy, protichemické podlahy
Doprava a mechanizace
Provádíme čerpání pístovým čerpadlem P 715 TD
Tato lehká, výkonná pístová pumpa na betonové směsi o zrnitosti do 16 mm je ideální pro čerpání jemné betonové směsi, konstrukčních betonů,anhydritových a cementových směsí s výkonem 17,4 m³/hod.
Na koho se obrátit
JednatelIng. Jan Widlák
602 794 714
Obchodní oddělení
Tomáš Widlák
724 520 506
Dispečink čerpání pístovými čerpadly
Petra Fiorella
606 525 427
Další adresy
Provozovna 1 :
Pod Moravcem 264
747 22 Dolní Benešov
okres Opava
tel.: +420 602 794 714