AQ PUMPY, s.r.o.

AQ PUMPY, s.r.o.

Společnost se zabývá výrobou a servisem profesionálních vysokotlakých strojů určených k hydrodemolici, tryskání za mokra, k sanacím železobetonových konstrukcí, otryskání kovů a jinému čištění vysokotlakým vodním paprskem.

Tyto stroje je možné si půjčit.

 

Hlavní činností AQ PUMPY je vývoj, výroba a servis vysokotlakých plunžrových/pístových čerpadel a čerpacích zařízení na zakázku. Dále zajišťujeme i standardní sortiment nízkotlakých čerpadel kalových, ponorných, odstředivých apod. S těmito čerpadly stavíme posilovací stanice, automatické tlakové stanice (ATS), protipožární a chladící systémy apod.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61, Hranice IV. - Drahotuše
IČO: 25857991

Kontakt

Telefon: +420 581 604 912,
E-mail: aqp@aqpumpy.cz
Web: www.aqpumpy.cz

Sociální sítě:  

Otevírací doba

Po - Pá:   6 až 16 hod.

O nás

AQ PUMPY byla založena v r. 2000 jako společnost, která se hrdě hlásí k více jak 130 leté čerpadlářské tradici v Hranicích. Nejdůležitějším atributem nově vznikající společnosti byla a stále zůstává jednoznačná orientace na zákazníka, který nás bude vnímat jako stabilní, zkušenou a profesionální firmu.

Sortiment

Vývoj, výroba a servis vysokotlaké čerpací techniky (čerpadla, hydročističe, vysokotlaké stroje pro tryskání a hydrodemolice, pískování a sanace betonu, vysokotlaké systémy a příslušenství apod.). Poradenství, montáž a zástavba automatických tlakových stanic (ATS), posilovacích a protipožárních stanic apod. Prodej a servis nízkotlaké čerpací techniky: kalová, ponorná, odstředivá, samonasávací a sudová čerpadla, aj.

Vysokotlaké čištění a tryskání :

Zařízení pro vysokotlaké tryskání a hydrodemolice jako jsou hydročističe a jiné vysokotlaké stroje slouží k odstraňování nánosů, barev a rzi z nejrůznějších povrchů, k sanaci betonu a železobetoných konstrukcí, čištění nádrží, vodojemů, bazénů, kanalizací apod.

 

Vysokotlaké systémy na míru :

V převážné většině případů našim zákazníkům nedostačuje, pro naplnění jejich potřeb, pouhá dodávka samotného vysokotlakého čerpadla. Pro tyto případy jsme připraveni navrhnout a dodat kompletní vysokotlaký systém či agregát na míru.

V rámci takovéto komplexní dodávky je na rámu (stabilním nebo mobilním) spolu s vysokotlakým čerpadlem umístěn vhodný pohon a případné další prvky automatizace, řízení a výbavy dle potřeb technologie a požadavků a finančních možností zákazníka.

 

SERVIS VYSOKOTLAKÉ ČERPACÍ TECHNIKY :

Vysoká kvalifikace a mnohaleté praktické zkušenosti našich pracovníků jsou vyhledávány zájemci o technické poradenství, opravy, repase či přestavby vysokotlaké čerpací techniky, a to bez ohledu na složitost zařízení a původního výrobce.

 

ZAMĚŘUJEME SE ZEJMÉNA NA :

 • Vysokotlaká čerpadla, čerpací zařízení a veškeré příslušenství : Hammelmann, Woma, Uraca, Speck, Pratissoli, Interpump, Kamat, atd.
 • Vysokotlaké čisticí stroje, stabilní či mobilní hydročističe: FALCH, DYNAJET, atd. 
 • Kanalizační vozy a potrubní čisticí technika
 • Zařízení pro tlakové zkoušky
 • Vysokotlaké systémy, zdroje tlaku pro kovací a tvářecí stroje apod.
 • Nízkotlaká čerpadla, vývěvy, vakuové pumpy apod.

 

DODÁVKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ :

•  Dodávky originálních náhradních dílů

•  Odborné posouzení použitelnosti původních dílů

•  Odborná repase znovu využitelných dílů

•   Rekonstrukce dílů za účelem zvýšení jejich užitné hodnoty, zvýšení životnosti či jejich  

    přizpůsobení náročným provozním podmínkám

 

Dodávky nízkotlakých čerpadel a ATS :

 • Ponorná a kalová čerpadla
 • Odstředivá čerpadla
 • Samonasávací čerpadla
 • Sudová čerpadla
 • Čerpadla na vodu
 • Čerpadla na olej
 • Čerpadla na beton

Návrh a stavba agregací s těmito čerpadly jako jsou ATS, posilovací stanice, domácí vodárny, apod.

Kvalita

Kvalitní produkt :

Své znalosti a zkušenosti se snažíme uplatňovat především v oblasti vývoje, výroby a prodeje čerpadel, speciálních zařízení a jejich agregací, přičemž velký důraz klademe na čerpadla vysokotlaká plunžrová a jejich servis. Spolehlivost, kvalitu a včasnost dodání našich výrobků a služeb považujeme za podmínku nutnou k zajištění spokojenosti našich zákazníků. Dbáme na to, aby naše produkty splňovaly nejen požadavky zákazníka, ale i předmětné technické normy a právní předpisy.

Certifikáty