AQ PUMPY, s.r.o.

Vývoj, výroba a servis čerpadel a čerpacích zařízení na zakázku. Naši doménou je zejména výroba vysokotlakých čističů (hydročističů) pro tryskání a sanace betonu a železobetonových konstrukcí.

Dále dodáváme standardní sortiment nízkotlakých čerpadel (kalová, odstředivá apod.).

Stavíme automatické tlakové stanice (ATS), protipožární a posilovací stanice apod.

Adresa

AQ PUMPY, s.r.o.
Mlýnská 433
753 61, Hranice IV. - Drahotuše
IČ: 25857991

Provozní doba

Kontakt

Telefon 731 505 431

Na koho se obrátit

Obchod Adam Purgert
731 505 431


O nás

AQ PUMPY byla založena v r. 2000 jako společnost, která se hrdě hlásí k více jak 130 leté čerpadlářské tradici v Hranicích. Nejdůležitějším atributem nově vznikající společnosti byla a stále zůstává jednoznačná orientace na zákazníka, který nás bude vnímat jako stabilní, zkušenou a profesionální firmu.


Sortiment

Vývoj, výroba a servis vysokotlaké techniky (čerpadla, hydročističe, vysokotlaké stroje pro tryskání, pískování a s anace betonu, vysokotlaké systémy, vysokotlaké příslušenství apod.)

Poradenství, montáž a zástavba automatických tlakových stanic (ATS), posilovacích a protipožárních stanic apod.

Prodej a servis nízkotlaké čerpací techniky: kalová, ponorná, odstředivá, samonasávací a sudová čerpadla, aj.

 

Vysokotlaké systémy a agregáty :

V převážné většině případů našim zákazníkům nedostačuje, pro naplnění jejich potřeb, pouhá dodávka samotného vysokotlakého čerpadla. Pro tyto případy jsme připraveni navrhnout a dodat kompletní vysokotlaký systém či agregát přesně dle představ zákazníků.

V rámci takovéto komplexní dodávky je na rámu (stabilním, nebo mobilním) spolu s vysokotlakým čerpadlem umístěn vhodný pohon a případné další prvky automatizace, řízení a výbavy dle potřeb technologie a požadavků a finančních možností zákazníka.

 

Vysokotlaké čištění :

Hydročističe a jiné vysokotlaké čisticí stroje slouží k odstraňování nánosů, barev, rzi, k sanaci betonu a železobetoných konstrukcí, čištění kanalizací, nádrží, vodojemů apod.

 

Vysokotlaké příslušenství :

Našim zákazníkům jsme schopni k agregátům dodat téměř kompletní sortiment vysokotlakého příslušenství a to jak standardního (vysokotlaké pistole, kopí, vysokotlaké hadice, potrubí a potrubní komponenty, ventily, trysky, regulátory, manometry), tak i řadu speciálních armatur a jiných prvků navržených pro zařazení do vysokotlakých systémů, které na trhu nejsou běžně dostupné, nebo v případech, kdy zařízení běžně dostupná nedostačují svými parametry či svým provedením a potřebám či představě o životnosti při nasazení v náročných průmyslových aplikacích.

 

SERVIS VYSOKOTLAKÉ ČERPACÍ TECHNIKY :

Vysoká kvalifikace a mnohaleté praktické zkušenosti našich pracovníků jsou vyhledávány zájemci o technické poradenství, opravy, repase či přestavby vysokotlaké čerpací techniky, a to bez ohledu na složitost zařízení a původního výrobce.

 

ZAMĚŘUJEME SE ZEJMÉNA NA :

 • Vysokotlaká čerpadla, čerpací zařízení a veškeré příslušenství

 • Hammelmann, Speck, Sigma, Woma, Uraca, Pratissoli, Interpump, Kamat, Udor, Europump, Gaso pumps, Cat pumps

 • Vysokotlaké čisticí stroje, stabilní či mobilní hydročističe 

 • Kanalizační vozy a potrubní čisticí technika

 • Tlakovací agregáty pro tlakové zkoušky

 • Vysokotlaké systémy, zdroje tlaku pro tvářecí stroje apod.

 • vývěvy, vakuové pumpy apod.

 

DODÁVKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ :

 • Dodávky originálních náhradních dílů
 • Odborné posouzení použitelnosti původních dílů
 • Odborná repase znovu využitelných dílů
 • Rekonstrukce dílů za účelem zvýšení jejich užitné hodnoty, zvýšení životnosti či jejich přizpůsobení náročným provozním podmínkám


Reference

Naše práce, dokončené zakázky a spokojenost našich klientů je pro nás klíčovým ukazatelem našeho úspěchu. Individuální přístup a jednoznačná orientace na zákazníka dává vzniknout ideálnímu prostředí pro zakázkovou výrobu dle specifických potřeb konkrétního provozu. Podívejte se na naši práci a se svými dotazy nás neváhejte kontaktovat.


Kvalita

Kvalitní produkt :

Své znalosti a zkušenosti se snažíme uplatňovat především v oblasti vývoje, výroby a prodeje čerpadel, speciálních zařízení a jejich agregací, přičemž velký důraz klademe na čerpadla vysokotlaká plunžrová a jejich servis. Spolehlivost, kvalitu a včasnost dodání našich výrobků a služeb považujeme za podmínku nutnou k zajištění spokojenosti našich zákazníků. Dbáme na to, aby naše produkty splňovaly nejen požadavky zákazníka, ale i předmětné technické normy a právní předpisy.


Certifikace