AVI, G.m.B.H.

Výrobce patentovaného izonosníku – termokoše AVI NIRO. Firma AVI patří do skupiny specializovaných výrobců betonářských ocelí a prvků pro monolitické betonové stavby.

Adresa

AVI, G.m.B.H.
Kutlikova 17
852 50, Bratislava
IČ:

Provozní doba

Kontakt

Telefon +421 948 555 055

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce Rudolf Bažalička
+421 948 555 055


O nás

AVI izonosníky jsou v ČR a SR používány cca 12 let. Na trh bývalé společné republiky přinesli svou již v Rakousku získanou dobrou pověst a v první řadě dobrou a reálnou cenu, kterou si AVI termokoše drží i nadále. Dodací lhůty 5 až 10 dní v závislosti na rozsahu dodávky.

Kořeny firmy AVI sahají do roku 1948, kdy byla firma založena v těsné blízkosti města Graz a tak se dnes lze již ohlédnout za její úspěšnou minulostí. AVI je součástí jedné skupiny firem spolu s EVG, Marienhütte, H+S, BSTG a Stahlform. Spojení těchto firem vytváří základnu vysoce inovativních řešení do budoucna s důrazem na kompletní zákaznický servis. Důkazem inovativních řešení je patent izonosníku – termokoše AVI NIRO, kde je použit dnes již desítkami let osvědčený profil nosného žebra pozůstávajícího s dvou k sobě otočených U profilů z nerezu, propojených pomocí betonářských prutů z Bst 550, čímž se vytvořil vysoce nosný statický prvek jako základ pro sestavení celého termokoše.


Sortiment

Termokoše na přerušení tepelných mostů označených - AVI NIRO šířka izolace 8cm a AVI XII NIRO šířka izolace 12cm.

 

Výztuž proti propíchnutí AVI

 


Reference

Reference k termokošům 2008  (PDF)

Referenční stavby Developer Skanska  (PDF)

Referenční stavby Praha  (PDF)

 

Referenční stavby v Rakousku:
 

   
 
   
 
   

 


Certifikace