BEaST s.r.o.

BEaST s.r.o.

Zabýváme se aplikací foukané izolace a realizací litých podlahových směsí.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

BEaST s.r.o.
Okružní 383/1
789 85, Mohelnice
IČO: 19178701

Kontakt

Telefon: 732 365 800
E-mail: info@izobeast.cz
Web: https://www.izobeast.cz

O nás

Zaměřujeme se na foukané izolace pouze té nejvyšší kvality a to minerální vatou a českou celulózou.

Naší další činností je lití anhydritových a cementových potěrů od firmy CEMEX.

Sortiment

Lité podlahy :

Realizujeme lití anhydritových a cementových potěrů od firmy CEMEX, konkrétně pak lité směsy AnhyLevel, AnhyLevel Heat, Cemlevel a Poroflow pomocí vlatní profesionální techniky.  

Foukaná izolace :

Zaměřujeme se i na foukané izolace pouze té nejvyšší kvality a to minerální vatou a českou celulózou. Samotné foukání provádíme profesionálním strojem české výroby Tajfun UNI, díky kterému dokážeme zaizolovat téměř jakýkoliv prostor v domě od příček, šikmých střech, dutých stropů až po vazníkove střechy.

Nejčastěji používané materiály :

​Umíme však foukat i jakékoliv jiné materiály..

Pronájem techniky s obsluhou :

Termokamera GTC 600 C Professional detekujte teplotní rozdíly snadno a rychle i v exteriéru a umožňuje chytrou dokumentaci. Tato termokamera se pyšní vysokou přesností ±2,0 °C a širokým teplotním rozsahem −20 °C až +600° C. Pomůžeme Vám najít úniky tepla z Vašeho obydlí a mnohem víc.

Pumpa na beton Putzmeister SP 11 THF Stage V je šnekové čerpadlo pro lití anhydritových a cementových tekutých potěrů. Parametry: výkon 0-15 m3/hod, dopravní vzdálenost: max. 100 m, výška 60m (obě hodnoty dle materiálu a typu stavby) a max. zrnitost: 8 mm, dálkové ovládání s možností nastavení dopravního množství

Nezávazná poptávka

 

 

Doprava a mechanizace

Půjčovna čerpadla na beton Putzmeister SP 11 THF Stage V - šnekové čerpadlo pro lití anhydritových a cementových tekutých potěrů

Reference

Realizace

Kvalita

Certifikace

Certifikáty

U foukané izolace lze využít dotaci z programu Nová zelená úsporám nebo Nová zelená úsporám LIGHT, které Vám rádi pomůžeme získat !!!
Při realizaci foukané izolace i litých podlah od nás, získáte automaticky individuální slevu !!!