BOXBETON, s.r.o.- výroba betonových boxů

Zídkové prefabrikáty, schodové bloky, blokové palisády, velkoprostorové boxy, popelnicové boxy, sedací prvky, patníkové sloupky, lavičky, zahradní stůl a lavice, stojan na kola, nádoby na květiny, odpadkové koše, velkoformátová dlažba, odpadní jímky, základová pole protihlukových stěn, dětské horolezecké stěny

Adresa

BOXBETON, s.r.o.- výroba betonových boxů
Zahájí 75
373 48, Dívčice
IČ: 25165852

Provozní doba

pondělí-pátek:  6 - 15 hodin

Kontakt

Telefon 387 985 622
Fax 387 985 808

Na koho se obrátit

Jednatel Ing. Ivo Remiáš
387 985 622 , 606 880 947

Vedoucí výroby Luděk Remiáš
387 985 622


O nás

BOXBETON s.r.o. je rodinná firma, která se již od počátku 90 let zabývá vývojem a vlastní výrobou betonových prvků drobné architektury ale i výrobou na zakázku dle přání zákazníka.

Nosným programem je výroba pro soukromé stavby (plynoměrové pilíře, elektroměrové pilíře, popelnicové boxy) a prvky pro dětská hřiště (hlavně dětské horolezecké stěny).
Pro města a městské parky firma nabízí lavičky, odpadkové koše ale i různé typy květináčů.
Firma též vyrábí a dodává bezůdržbové lavice a stoly vhodné pro dálniční odpočívadla a na venkovní posezení např. u čerpacích stanic.
Pro jednoduchou výstavbu nízkých zídek jsou vhodné již hotové betonové prefabrikáty různých výšek ve tvaru "L".
Při stavbě klasického drátěného plotu ušetří plno práce již hotové podplotové desky, které se přímo vsazují do betonových patek sloupků (též vyrábíme).
Při stavbách protihlukových stěn jsou často používány od nás dodávaná betonová pole, která jsou vyráběna na základě speciální receptury pro odolnost jak na soli tak i na převážnou většinu chemických látek.
V naší nabídce je také systém betonových kabelových kanálů včetně uzlových kabelových šachet různých velikostí-dodáváno německým železnicím.

V příštím období se chceme více soustředit na vývoj a výrobu herních a sportovních prvků pro dospívající mládež např. na výrobu moderních skateboardových prvků a překážek.


Sortiment

Betonový povrch možno dodat ve více jak 50 atypických designech !

 


Doprava a mechanizace

Silniční - auto s hydraulickou rukou


Reference

viz. www.boxbeton.cz/reference/


Kvalita

Kvalita je v rámci veškerých výrobních procesů garantována těsnou spoluprací s akreditovanou zkušební laboratoří – Technickým a zkušebním ústavem stavebních hmot v Č. Budějovicích (TAZUS s.p.). Společnost však již pracuje na implementaci vlastního systému řízení kvality dle ISO 9001.


Certifikace