CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Slaný

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Slaný

Betonárna typ SICOMA MAO s hodinovým výkonem 45 m³ čerstvého betonu.
 

Provozovna přijímá platby kartou

KONTAKTY: www.cemex.cz


Jak nás kontaktovat?

Adresa

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Slaný
Tuřany-Byseň 1
273 79, Tuřany
IČO: 15052320

Otevírací doba

Po – Pá        7:00 – 15:00

Poptávkový formulář

O nás

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje více než 60 betonáren, 10 štěrkoven, 5 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Náš závazek udržitelnějším cílům

Společnost Cemex se zavázala k celosvětovým cílům udržitelnosti. Proto jsme vytvořili portfolio Vertua, které tvoří udržitelnější produkty. Využíváme nejmodernější technologie a inovace a pomáháme našim klientům plnit jejich stavební požadavky udržitelnějším způsobem.

Cílem projektu Vertua je rozšířit v blízké budoucnosti tyto atributy na všechny produkty v portfoliu Cemex a dál tak zlepšovat udržitelnost celého oboru.

Sortiment

  • Compacton – lehce zhutnitelné a samozhutnitelné betony
  • Drátkobeton a vláknobeton
  • Kamenivo
  • Readymalt
  • Beton
  • Písek
  • Poroflow
  • AnhyLevel
  • Vysokopevnostní beton

Dostupnost výroby speciálních produktů (AnhyLevel, Poroflow, Compacton) je nutné si ověřit před objednávkou s obchodním zástupcem příslušné oblasti nebo přímo na provozovně (betonárně).

 

Sortiment základních i speciálních výrobků celé skupiny Cemex Czech Republic, s.r.o.:

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.beton.cz .  

 

Linky na produktové letáky:

 

Doprava a mechanizace

ČERPÁNÍ BETONU:

CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Katalog čerpadel ke stažení  (PDF)


DOPRAVA BETONU:

Nasazení vozidel je řízeno centrálním dispečinkem, který na základě požadavků zákazníka zajišťuje dopravu betonu a speciálních produktů na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Podle nároků a požadavků stavby je beton přepravován dostatečným počtem autodomíchávačů s různou přepravní kapacitou od 4,5 m3 až do 9 m3 .


Další službou poskytovanou k výrobě a dovozu betonu je jejich ukládání do konstrukce pomocí čerpadel. Tyto stroje se v současné době staly neodmyslitelnou součástí moderního stavebnictví. Směsi tak lze na staveništi snadno dostat do míst nedostupných pro dopravní techniku, a to jak na větší vzdálenosti přes různé překážky nebo do konstrukcí umístěných nad nebo pod povrchem země. Čerpání také zjednodušuje uložení směsí, zrychluje práci a přispívá k úspoře pracovních sil na staveništi.

Kvalita

Společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o. a CEMEX Sand, k.s. mají zavedený a certifikovaný INTEGROVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ v rozsahu norem: ČSN EN ISO 9001:2016 ČSN EN ISO 14001:2016 ČSN ISO 45001:2018 a ČSN EN ISO 50001:2019 .

Odkaz na certifikáty:  https://www.cemex.cz/rizeni-kvality-v-cemexu

Certifikáty