CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Moravská Třebová - Hřebeč

Betonárna typ Strojstall H 0.33, míchací zařízení Strojbet 25, objem mísícího jádra 0,33 m³ s hodinovým výkonem 15 m³ čerstvého betonu.

 

KONTAKTY: www.cemex.cz

Adresa

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Moravská Třebová - Hřebeč
Hřebeč
571 01, Moravská Třebová 1
IČ: 150 52 320

Provozní doba

Po – Pá        6:00 – 15:00
So až Ne      dle dohody

Kontakt

Telefon 606 122 950

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce Vratislav Harašta
602 657 078

Vedoucí betonárny Roman Zerzán
606 122 950

Technolog Miloslav Plachý
602 563 541

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás, prosím, pomocí tohoto formuláře. Zašlete nám Váš dotaz nebo nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám v nejbližším možném termínu. Je to jednoduché a nikdy se nestane, že se k nám nedovoláte!
 

O nás

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.


Sortiment

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.specialni-produkty.cz .

  

Linky na produktové letáky:

     


Doprava a mechanizace

Společně s výrobou betonových a speciálních směsí poskytujeme také dopravu moderními autodomíchávači přímo na staveniště. Dopravu materiálů řídíme operativně dle potřeb našich zákazníků - vždy tak, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.
 


Reference

 • Větrné elektrárny Janov
 • sport.výceůčelové centrum
 • REHAU Moravská Třebová
 • RD Moravská Třebová
 • Lhotka u České Třebové
 • Olešnice
 • ZD Moravská Třebová
 • Rekreační a sportovní centrum Svita
 • Koclířov
  RD Boršov


Kvalita

Společnost CEMEX má zavedený certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 (životní prostředí) a OHSAS 18001:2008 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). Kvalita výroby je kontrolována ve vlastních i nezávislých akreditovaných laboratořích.


Certifikace


betonárna Hřebeč - na trase mezi Svitavami a Moravskou Třebovou - na původní cestě vedle tunelu