CEMEX Malešice s.r.o.

CEMEX Malešice s.r.o.


Betonárna typ BHS 2,25 + Lieherr RIM 1,0 D m³ s hodinovým výkonem 100 m³ + 40 m³ čerstvého betonu. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz.
Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody. Betonárna je vybavena zařízením pro předehřev kameniva. Součástí betonárny je i recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu.

 

Web: www.cemex.cz


Jak nás kontaktovat?

Adresa

CEMEX Malešice s.r.o.
Teplárenská 608/11 (vjezd z ulice Průmyslová)
108 00, Praha 10 - Malešice
IČO: 63073978

Otevírací doba

Po – Pá     7:00 – 21:30
So              7:00 – 18:00, práce přesčas a v neděli dle dohody

Poptávkový formulář

O nás

Betonárna v Průmyslové ulici byla postavena v roce 1974. V roce 1995 vstupuje jako většinový společník do provozovny koncern Readymix. Mení se image provozovny, provádí se první částečná modernizace. V březnu 2005 jsme se stali členem společnosti CEMEX, která je největším světovým výrobcem betonových směsí, předním výrobcem cementu a také významným producentem kameniva. Toto spojení umožnilo implementovat nové technologie a postupy s cílem neustále zlepšovat kvalitu produktů i služeb.

CEMEX je největším světovým výrobcem betonu a dodavatel cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje 70 betonáren, 10 štěrkoven, 5 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Sortiment

 • vyrábí betony typu C dle ČSN EN 206:1400, potěry řady CM5 - CM 25
 • vodostavební betony
 • betony odolné agresivnímu prostředí
 • speciální betony s vysokou pevností, kamenivo zpevněné cementem a cementové stabilizace
 • samozhutnitelné betony
 • přírodní tříděné kamenivo
 • liaporbetony

 

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.beton.cz .

  

Linky na produktové letáky:

 

Doprava a mechanizace

Vedle výroby betonu a dalších produktů poskytujeme jejich dopravu na staveniště prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů. Nasazení vozidel je řízeno operativně dle potřeb, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

Reference

 • VCES - Centrum Malešice II 
 • Metrostav - Galerie Harfa
 • Porr (Česko) - Marina Office, Holešovice
 • Heberger CZ - Radio Svobodná Evropa
 • JHP - Šterboholská radiála

Kvalita

Na vyráběné produkty má betonárna "Certifikát výrobku" dle ustanovení § 6 odst. 2 nařízení vlády  č. 163/2002 Sb. o technických požadavcích na výrobky a  nařízení vlády č. 312/2005 Sb. Betonárna je držitelem certifikátu kvality dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.

Laboratoř provádí zkoušky cementu, kameniva a betonu: konzistence, teplota, sítový rozbor krychelné pevnosti, provzdušnění, vodotěsnost, mrazuvzdornost, trhací zkoušky, odolnost proti chemickým rozmrazovacím látkám a průkazní zkoušky.

Technologie výroby betonových směsí a její laboratorní zkoušky jsou dozorovány zkušebnou TZUS a LGA Norimberk podle zatřídění do norem DIN nebo ČSN.

Certifikáty