CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Ohrazenice

Betonárna typ CE 50,1 m³ s hodinovým výkonem 40 m³ čerstvého betonu. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz.
Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody.

 

KONTAKTY: www.cemex.cz

Adresa

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Ohrazenice
511 01, Ohrazenice
IČ: 150 52 320

Provozní doba

Po – Pá        6:30 – 15:00
So až Ne      dle dohody

Kontakt

Telefon 602 464 270

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce Jan Vegner
602 577 626

Vedoucí betonárny Vladimír Chocholouš
602 464 270

Technolog Tomáš Fišer
734 693 411

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás, prosím, pomocí tohoto formuláře. Zašlete nám Váš dotaz nebo nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám v nejbližším možném termínu. Je to jednoduché a nikdy se nestane, že se k nám nedovoláte!
 

O nás

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.


Sortiment

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.specialni-produkty.cz .

  

Linky na produktové letáky:

     


Doprava a mechanizace

Vedle výroby betonu a dalších produktů poskytujeme jejich dopravu na staveniště prostřednictvím moderních a výkonných autodomíchávačů. Nasazení vozidel je řízeno operativně dle potřeb, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

 


Reference

  • NAVIMOR - INVEST - Jez Turnov
  • OC LIDL - Železný Brod
  • IV. etapa pivovaru  Svijany
  • HODKOVICE N/M
  • JENIŠOVICE
  • RADIMOVICE
  • RADVÁNOVICE
  • PACEŘICE


Kvalita

Společnost CEMEX má zavedený certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 (životní prostředí) a OHSAS 18001:2008 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). Kvalita výroby je kontrolována ve vlastních i nezávislých akreditovaných laboratořích.


Certifikace