CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Třebíč

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Třebíč


Betonárna se 4-komorovým řadovým zásobníkem a dvouhřídelovým míchacím jádrem CIFA 1,5 m³. Hodinový výkon 65 m³ čerstvého betonu. Výroba betonu je plně automatizována s celoročním provozem.

 

KONTAKTY: www.cemex.cz


Jak nás kontaktovat?

Adresa

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Třebíč
Průmyslová 233
674 01, Třebíč
IČO: 15052320

Otevírací doba

Po – Pá        7:00 – 13:00
So až Ne      dle dohody

Poptávkový formulář

O nás

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje 70 betonáren, 10 štěrkoven, 5 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Sortiment

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.beton.cz .

  

Linky na produktové letáky:

     

Doprava a mechanizace

Společně s výrobou betonových a speciálních směsí poskytujeme také dopravu moderními autodomíchávači přímo na staveniště. Dopravu materiálů řídíme operativně dle potřeb našich zákazníků - vždy tak, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Reference

  • Nákupní středisko Třebíč
  • Pavilon, Nemocnice Třebíč
  • Letiště Náměšť
  • Hrotovice
  • Červená hospoda
  • Náměšť nad Oslavou - zimní stadion
  • Zašovice
  • Klapovský potok
  • Třebíč Na klinkách

Kvalita

Společnost CEMEX má zavedený certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 (životní prostředí) a OHSAS 18001:2008 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). Kvalita výroby je kontrolována ve vlastních i nezávislých akreditovaných laboratořích.

Certifikáty