CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Vsetín

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Vsetín


Betonárna typ BHS 2.0 s hodinovým výkonem 80 m³ čerstvého betonu. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz.

 

KONTAKTY: www.cemex.cz


Jak nás kontaktovat?

Adresa

CEMEX Czech Republic, s.r.o. - betonárna Vsetín
Lhota u Vsetína
755 01, Vsetín
IČO: 15052320

Otevírací doba

Po – Pá        6:00 – 14:30
So až Ne      dle dohody

Poptávkový formulář

O nás

CEMEX - přední světový dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Pro Vaše stavební projekty vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní anhydritové a cementové potěry, samozhutnitelné betony, vymývané betony a pěnobetony. Nabízíme také realizaci základových desek s tepelnou izolací na klíč nebo komplexní řešení pro realizaci průmyslových podlah.
Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.
V současnosti je CEMEX v ČR jedním z předních poskytovatelů inte­grovaných stavebních řešení, provozuje 70 betonáren, 10 štěrkoven, 5 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Sortiment

Podrobné informace o našich produktech naleznete na www.cemex.cz , www.podlaha.cz  a na www.beton.cz .

  

Linky na produktové letáky:

     

Doprava a mechanizace

Společně s výrobou betonových a speciálních směsí poskytujeme také dopravu moderními autodomíchávači přímo na staveniště. Dopravu materiálů řídíme operativně dle potřeb našich zákazníků - vždy tak, aby byly zajištěny dodávky na požadované místo v potřebném množství, čase a kvalitě. Další doprovodnou službou je ukládání směsí do konstrukce pomocí čerpadel. CEMEX disponuje širokým sortimentem čerpadel s různými výložníky a dosahem ramene, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Ve spojení s dopravním potrubím a vysokotlakými hadicemi tak prakticky neexistuje požadavek na uložení směsí do konstrukce, který by nemohl být splněn.

Reference

  • Horal
  • Vsetín
  • sil I/57 Semetín - Bystřička
  • Velké Karlovice
  • Lhota u Vsetína
  • Hošťálková
  • Nový Hrozenkov
  • Kemmerich - Leskovec
  • SIl I/57
  • Ratiboř

Kvalita

Společnost CEMEX má zavedený certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 (životní prostředí) a OHSAS 18001:2008 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). Kvalita výroby je kontrolována ve vlastních i nezávislých akreditovaných laboratořích.

Certifikáty

Na koho se obrátit

Obchodní zástupce
Radek Holec
778 487 642
Vedoucí betonárny
Radim Čech
606 724 017
Technolog
Vít Bednárik
739 983 667
Vedoucí výroby
Jaromír Juřínek
777 365 541
Zástupce pro malé projekty
Petra Studeníková
604 105 556

Ceník

Ceník betonových směsí, čerpání a dopravy


Zařazení do kategorií