Činčala Jaroslav

Těžba a prodej štěrkopísku

Adresa

Činčala Jaroslav
B.Šmerala 806/4A
691 41, Břeclav
IČ: 476 51 849

Provozní doba

Po - Pá   7:00 - 16:00 hod.

Kontakt

Telefon 777 271 681

Na koho se obrátit

Vedoucí těžby a prodeje štěrkopísku Jiří Urbánek
774 271 689

Majitel společnosti Jaroslav Činčala
777 271 681


O nás

Štěrkovnu provozuje firma Jaroslav Činčala. Tato stavební firma v roce 2007 odkupuje prakticky nefunkční šterkovnu v Břeclavi - Poštorné v zóně za Fosfou a železniční stanicí. Je potřeba zprovoznit sací bagr a třídičku. Nejdůležitější je ovšem získání všech potřebných povolení a oprávnění. Prakticky po roce intenzivní činnosti se daří uvést štěrkovnu do provozuschopného stavu.

Těžba probíhá pomocí sacího bagru, který je umístěn na hladině řeky Dyje. Ze sacího bagru je vytěžený materiál tlačen trubkami na korbu nákladního vozu. Ten materiál převáží na deponii, kde probíhá vytřídění a prodej.

Mimo vlastní štěrkopísky a štěrk nabízí štěrkovna i prodej kopaného písku, drceného kameniva, oblázků a okrasných kamenů od subdodavatelů.


Sortiment

 


Doprava a mechanizace

Nabízíme možnost dopravy vlastními nákladními vozidly, zajištění dopravy velikého objemu pomocí návěsů a také možnost zapůjčení přívěsného vozíku - viz odkaz .

 


Certifikace


Naše provozovna:

Naši pískovnu naleznete v Břeclavi, městské části Poštorná. Z centra se k nám dostanete tak, že pojedete směrem na Mikulov, Valtice a Lednici. Po příjezdu do měststké části Poštorná odbočíte směrem na hraniční přechod Reinthal. Pojedete stále po hlavní silnici až přijedete k železničnímu přejezdu. Ihned za přejezdem odbočíte doleva a dále pokračujete po šipkách.