Činčala Jaroslav

Činčala Jaroslav

      

Těžba a prodej štěrkopísku


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Činčala Jaroslav
B.Šmerala 806/4A
691 41, Břeclav
IČO: 47651849

Kontakt

Telefon: 777 271 681
E-mail: jarek@cincala.cz
Web: www.cincala.cz

Otevírací doba

Po - Pá:    7:00 - 16:00 hod.

O nás

Štěrkovnu provozuje firma Jaroslav Činčala. Tato stavební firma v roce 2007 odkupuje prakticky nefunkční šterkovnu v Břeclavi - Poštorné v zóně za Fosfou a železniční stanicí. Je potřeba zprovoznit sací bagr a třídičku. Nejdůležitější je ovšem získání všech potřebných povolení a oprávnění. Prakticky po roce intenzivní činnosti se daří uvést štěrkovnu do provozuschopného stavu.

Těžba probíhá pomocí sacího bagru, který je umístěn na hladině řeky Dyje. Ze sacího bagru je vytěžený materiál tlačen trubkami na korbu nákladního vozu. Ten materiál převáží na deponii, kde probíhá vytřídění a prodej.

Mimo vlastní štěrkopísky a štěrk nabízí štěrkovna i prodej kopaného písku, drceného kameniva, oblázků a okrasných kamenů od subdodavatelů.

Doprava a mechanizace

Nabízíme možnost dopravy vlastními nákladními vozidly, zajištění dopravy velikého objemu pomocí návěsů a také možnost zapůjčení přívěsného vozíku - viz odkaz .

Certifikáty

Naše provozovna:

Naši pískovnu naleznete v Břeclavi, městské části Poštorná. Z centra se k nám dostanete tak, že pojedete směrem na Mikulov, Valtice a Lednici. Po příjezdu do měststké části Poštorná odbočíte směrem na hraniční přechod Reinthal. Pojedete stále po hlavní silnici až přijedete k železničnímu přejezdu. Ihned za přejezdem odbočíte doleva a dále pokračujete po šipkách.

Na koho se obrátit

Majitel společnosti
Jaroslav Činčala
777 271 681
Vedoucí těžby a prodeje štěrkopísku
Jiří Urbánek
774 271 689


Zařazení do kategorií