DARETON betonové podlahy s.r.o.

Výroba a pokládka - betonových a anhydritových podlah, pro občanskou výstavbu a průmyslovou výrobu.
Topný podlahový systém heatflow.
Pokládka kamenných koberců.
Tepelné a kročejové izolace
Půjčovna mobilních čerpadel betonových směsí. Dodávky materiálu - písek,cement. Disponujeme vlastní autodopravou.

Adresa

DARETON betonové podlahy s.r.o.
Krumlovská 38
383 01, Prachatice
IČ: 02409771

Provozní doba

Kontakt

Telefon 388 311 826
Fax 388 311 826

Na koho se obrátit

Jednatel Karel Rešl
+420 775 555 691

Realizační a obchodní oddělení Libor Michalec
+420 775 624 555


O nás

Našim hlavním zaměřením je výroba a pokládka hlazených cementových potěrů a pokládka anhydritových podlah.
V současné době disponujeme 4-mi četami schopnými při optimálních podmínkách uložit podlahu o ploše cca 1000 m² za den.
Již několik let spolupracujeme s renovovanými firmami Diamond floor - průmyslové podlahy a Efisan - sanace betonových konstrukcí a povrchové úpravy betonových podlah.


Sortiment

Dareton nabízí sortiment vysoce kvalitních litých směsí a zavlhlých potěrů, které naleznou uplatnění především při realizaci podlah a plochých střech.

Stejně jako je
stabilita staveb závislá na kvalitních základech, tak i bezproblémová funkčnost, spolehlivost a životnost podlah přímo závisí na kvalitní přípravě a realizaci podlahy. Nevhodně připravený podklad se projeví vždy zvýšenou pracností, nutností úprav a velkou pravděpodobností poruch ve vyrovnávacích nebo pochozích vrstvách.

Pro realizaci spolehlivé podkladní vrstvy pro finální podlahu jsou pak určené samonivelační lité anhydritové a cementové potěry, nebo cementové potěry ze zavlhlých směsí. Ty se v dnešní době řadí mezi nejspolehlivější podlahové technologie. .

  

  

 


Reference

Metrostav, Berger Bohemia, Stafin, Prima, PS-MSI, Pešek Group, Stavpartner, PSG Zlín a více jak 10.000 soukromých stavitelů rodinných domků.

Ročně zhotovíme naším zákazníkům přes 150.000m2 podlahových ploch po celé ČR a tito spokojeni zákazníci nás doporučí více jak 60-ti novým zákazníkům měsíčně.
Je na Vás, jestli i Vy budete chtít patřit do skupiny našich spokojených zákazníků.


Kvalita

Fotogalerie

Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla a splnění smluvních závazků. Všechny námi používané materiály jsou certifikovány.


POZNÁMKY

Investovali jsme nemalé peníze do špičkového stroje na zpracování lehčených cementových směsí, které jsou v této republice pouze dva kusy a do dalších vysoce kvalitních technologií pro výrobu a zpracování cementových a anhydritových potěrů.
Díky tomu máte i Vy 100%ní jistotu, že betonové i cementové směsi, jsou zpracované za čerstva a dávkovány dle přísných receptur v té nejvyšší možné kvalitě. Právě proto můžeme i Vám garantovat mimořádně dlouhou záruku na celé námi dodané dílo.