Drtiče - třídiče s.r.o.

Drtiče - třídiče s.r.o.

Provádíme drcení materiálů nejrůznější velikosti a tvrdosti. Kameny, betonové kusy, železobetonové konstrukce.
Třídíme drcené kamenivo, hlínu, štěrk a různorodé materiály dle osítování stroje.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Drtiče - třídiče s.r.o.
Divišova 163/18
779 00, Olomouc - Bělidla
IČO: 646 10 829

O nás

Naše společnost se zabývá pronájmem a zápůjčkou strojního zařízení určeného k drcení a třídění přírodních materiálů, stavebních odpadů a dalších separátů včetně řidičů a pracovníků. Spektrum využití této techniky je široké, od základního drcení materiálů až po jejich sofistikované třídění, které je v dnešní době základním principem druhotného zpracování celé řady materiálů.

Recyklují se stavební odpady vzniklé při demolicích budov, rekonstrukcích vozovek a jiné, zdánlivě nevyužitelné, materiály. Touto cestou lze získat hodnotný recyklát v podobě drti různých frakcí, které se poté stávají plnohodnotnou náhradou přírodních stavebních materiálů a mají opravdu široké spektrum uplatnění.

Sortiment

Drcení

Drcení provádíme za pomocí strojů Finec F1000C a GASPARIN NOVUM. Mobilní čelisťové drtiče přepravujeme na místo za pomocí kamionu MAN TGX 26.480 6x4 a jsme tak schopni pracovat kdekoliv v české republice nebo zahraničí.

Tyto mobilní čelisťové drtiče jsou schopné podrtit materiál nejrůznější velikosti a tvrdosti. Kameny, betonové kusy, železobetonové konstrukce nebo jiný materiál vkládáme do strojů pomocí bagrů a čelních kolových nakladačů. Výsledkem je podrcený materiál různé velikosti, tvrdosti a upotřebitelnosti.

výrobce:

FINTEC GASPARIN IMPIANTI

model:

1107

VESUVIO F1000C

hmotnost:

45 t

32 t

vstup:

1100 x 700mm

1000 x 650mm

max. kusovitost:

600mm

550mm

možný výstup:

32 – 250mm

32 – 250mm

výkon:

80 – 300 tun/ hod

50 – 240 tun/ hod

vibrační násypka:

6m3

5,5m3

odhlinění:

dopravník

připojitelný dopravník

rošt násypky:

prstový, rozteč 50mm

prstový, rozteč 50mm

pojezd:

pásový

pásový

magnetický separátor:

ano

ano

pásová váha:

Tamtron

RVS

 

Třídění

Třídíme drcené kamenivo, hlínu štěrk a různorodé materyály dle osítování stroje. Dokážejmne roztřídit jinak nehodnotný odpad na různé frakce tak aby z něj vznikl certifikovaný materiál, který lze opět uplatnit třeba ve stavebnictví. Stroje KEESTRACK přetřídí materiál na různé frakce dle požadavku. Třídění ve formě drceného kameniva, betonu, hlíny, štěrku a jiného materiálu vkládáme za pomocí bagrů a čelních kolových nakladačů. Získáváme tak tříděný materiál různých frakcí dle osítování strojů.

Třídiče KEESTRUCK EXPLOLER a NOVUM mohou pracovat samostatně a nebo rovnou jako drtící a třídící linka s drtičem FINTEC A GASPARIN.

   

 

Třídič

Hrubotřídič

výrobce:

KEESTRACK KEESTRACK

model:

EXPLORER 1800 3D

NOVUM

hmotnost:

cca 30 t

cca 25 t

sítová plocha:

4,5 x 1,8m

4,2 x 1,5m

počet sít:

3 (tří sítný)

2 (dvou sítný)

počet vyráběn. frakcí:

4

3

možný vstup:

0 – 125mm

0 – 500mm

možný výstup v mm:

0/4; 4/8; 8/16; 16/32

0/32; 32/63; 63/125

výkon:

50 – 300 tun/ hod

50 – 250 tun/ hod

pojezd:

pásový

pásový

podavač:

dopravník

článkový – HARDOX

 
Jednotlivé stroje jsou k dispozici v rozdílných provedeních, různých výkonech i velikostech. Jejich nasazení je vždy výsledkem vzájemné kombinace našich možností a potřeb zákazníka.

Jsme přesvědčeni, že vám můžeme nabídnout optimální řešení pro zvládnutí problematiky recyklace nebo při plánování jak naložit se stavebním odpadem.

Doprava a mechanizace

Strojní vybavení a doprava

Techniku nebo materiál na místo přepravujeme pomocí MAN TGX 6x4 tahače. K použití máme jak podvalník Nooteboom pro mobilní transport techniky tak sklápěcí přívěs Panav pro dopravu a odvoz materiálu.

Díky podvalníku Nooteboom můžeme naše stroje dopravit kamkoliv do české republiky a sestavit tak mobilní drtící a třídící linku.

S přívěsem Panav zajistíme jak přívoz recyklátů nejrůznějších frakcí a drůhu pro upotřebitelnost ve stavebnictví tak odvoz odpadů vzniklou po demolici nebo drcením ze strojů.

 

MAN TGX 26.480 6x4 n

Přívěs Panav a podvalník Nooteboom

 
Nosnost 50 tun, délka ložné plochy 10 m, lze roztáhnout na 15 m.
Šířka ložné plochy 2,5 m, lze rozšířit na 3 m, sklápěcí návěs panav objem 30m3

 

Reference

Fotogalerie

Samotná existence tohoto odvětví zpracování materiálů přináší podstatnou úsporu nákladů na nákup přírodního kameniva, jeho přepravu, skladování, ale v neposlední řadě napomáhá při snižování zátěže životního prostředí, jakož i šetřit přírodní zdroje.