Ing. LADISLAV JANČA dsts - dovoz stavebních a tryskacích strojů

Ing. LADISLAV JANČA dsts - dovoz stavebních a tryskacích strojů

Výhradní zástupce výrobce torbo® ENGINEERING KEIZERS přístrojů na tryskání za vlhka.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Ing. LADISLAV JANČA dsts - dovoz stavebních a tryskacích strojů
Pařížská 19
110 00, Praha 1
IČO: 12580716

Kontakt

Telefon: 602 395 830,
E-mail: dsts@dsts.cz
Web: www.dsts.cz

O nás

Od roku 1999 jsem výhradním zástupcem výrobce torbo® ENGINEERING KEIZERS přístrojů pro Českou a Slovenskou republiku s možností rozšířit toto zastoupení na některé další státy východní Evropy.

Sortiment

torbo® přístroje na tryskání za vlhka :

jsou přístroje, které nahrazují tradiční pískování suchým pískem, které je sice účinné, ale extrémně prašné, a tudíž neekologické, navíc vhodné jen pro hrubé práce (např. pískování oceli).

Přístroje torbo®, které snižují prašnost o 95%, se používají ve více než 50 státech celého světa (Západní Evropa, USA, Jihoafrické republika, Blízky východ, Jižní Korea). Ve stavebnictví (ale i v mnoha dalších průmyslových odvětvích) se využívají především při rekonstrukcích a sanacích pro čistění povrchů, všeobecně pak pro předúpravu povrchů před nanášením nátěrových hmot nebo prováděním sanačních prací.

Díky možnostem, které torbo® přístroje poskytují, je možno s nimi provádět nejen hrubé a běžné, ale i velmi šetrné čištění povrchů, takže je lze využít jak při sanacích betonových povrchů, ale také např. při odstraňovaní starých nátěrů ze štukových omítek a při čištění památek (pískovec, traverin, dřevo).

V závislosti na výkonu použitého kompresoru mají prakticky neomezený dosah tryskacích hadic a jsou konstruovány tak, že jsou schopny čerpat vodu z beztlakového zásobníku. Dá se s nimi tedy pracovat i v místech, kde nejsou k dispozici žádné stávající rozvody. S vlastnostmi a možnostmi těchto přístrojů jsem se důkladně seznámil jako jednatel malé společnosti s ručením omezeným, která prováděla pískovací práce nejrůznějších druhů povrchů.

 

Katalog

Fotogalerie

Video

 

Zajišťujeme :

    * dovoz torbo® přístrojů

    * záruční a pozáruční servis torbo® přístrojů

    * technická podpora zákazníků

    * zprostředkování zakázek tryskacích prací

    * zakázkový dovoz použitých stavebních strojů

 

Čištění povrchů, čištění fasád, odstraňování graffity, bezprašné tryskání za vlhka

 

Stavební stroje :

- zprostředkování zakázkového prodeje použitých stavebních strojů ze SRN.

 

Firemní novinky