ENVIROTREND spol. s r.o.

Výroba kamenobloků do opěrných zdí.

Adresa

ENVIROTREND spol. s r.o.
Bayerova 40
602 00, Brno
IČ: 63495678

Provozní doba

Kontakt

Telefon 541 242 818
Fax 541 242 817

Na koho se obrátit

Jednatel, ředitel společnosti Ing. Oldřich Holánek

Ekonomický ředitel Ing. Zdeněk Jaroš

Výrobně technický ředitel Ing. Daniel Šoch


O nás

Firma ENVIROTREND spol. s r.o. realizuje stavební práce ve 12-ti základních vzájemně se doplňujících a prolínajících oborech. Součásti je i výroba kamenobloků do opěrných zdí.


Sortiment

Při výstavbě opěrných zdí a při realizaci opevnění břehů říčních toků velmi často investor pořaduje vzhledem k začlenění umělé stavby do místního krajinného prostředí provést pohledové části těchto konstrukcí obkladem z lomového kamene.
Pro zefektivnění výstavby si naše firma vyrábí formou staveništních prefabrikátů "Kamenobloky", což je železobetonový kvádr se zabudovanou betonářskou výztuží, se závěsy a se zabudovanými pečlivě opracovanými kameny (většinou žula nebo vápenec). "Kamenobloky" - původně vyvinuté pro obklady klasických říčních opěrných zdí mají ve stavebnictví velmi široké možnosti využití.

 

Dále provádíme následující práce:

Speciální práce v oblasti sanací betonových konstrukcí, sanací a izolací záchytných ploch, van a nádrží proti chemickým médiím, sanací ochranných zídek a mostů, izolací proti zemní vlhkosti, izolací skládek, hydroizolací plochých střech , ochrany betonových a ocelových konstrukcí stříkanými sklolamináty. Kompletní práce v dopravním a pozemním stavitelství.


Reference


Odkaz na další činnost společnosti v sekci Stavební firmy, kde představujeme výrobní programy dvou našich divizí - divize speciálních prací a divize stavebních prací.   (klikněte zde)