FISS Group, spol. s r.o. , Závod Morava

FISS Group, spol. s r.o. , Závod Morava


Naše společnost provádí uceléné dodávky občanských, průmyslových a liniových staveb. Specializací společnosti je výstavba monolitických konstrukcí a skeletů.  Společnost disponuje vlastním bedněním značek DOKA, MEVA, PASCHALL. Má vlastní ohýbárnu betonářské oceli v Šumicích u Uherského Brodu.

K dodávkám betonářských ocelí nabízíme kompletní sortiment distančních prvků.

Betonářskou ocel, distanční prvky, výztužné prvky a veškerý doplňkový sortiment speciálního příslušenství pro monolitické stavby nabízíme svým zákazníkům i samostatně.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

FISS Group, spol. s r.o. , Závod Morava
Nová 1355
688 01, Uherský Brod
IČO: 26276305

O nás

Stavební společnost FISS Group, spol. s r.o. se od svého založení v roce 2002 zabývá ucelenými dodávkami občanských, průmyslových a liniových staveb. Specializací společnosti je výstavbamonolitických konstrukcí a skeletů. Specializované středisko monolitů zajišťuje výstavby administrativních budov, polyfunkčních center, bytových komplexů, ČOV, průmyslových hal. Velkou předností společnosti je její materiální a strojní vybavení. Disponuje vlastním systémovým bedněním značek DOKA, MEVA, PASCHALL. Má vlastní ohýbárnu betonářské oceli.  V rámci centralizace služeb nabízí svým zákazníkům doplńkový sortimentdistančních prvků a speciálního příslušenství, potřebného pro výstavby monolitických konstrukcí a skeletů.

Za dobu své působnosti společnost zrealizovalamnoho veřejných zakázek a občanských stavebna území celé České republiky. V menším měřítku pak realizovalastavby v Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku. V roce 2016 společnost nastavila a spustila proces inovace stavební výroby a managementu řízení, s předpokladem udržení a zvyšování kvality poskytovaných služeb. Budování dobrého jména firmy a spokojenost zákazníka je tradičně hlavním motem společnosti.

Moto společnosti    "MONOLIT NÁS BAVÍ"

Sortiment

Výroba a prodej betonářské oceli (včetně ukládky)

Distanční prvky

Speciální prvky pro stavebnictví

 

Doprava a mechanizace

  • Nákladní automobily MAN s hydraulickou rukou
  • JCB 3CX Site Master 4x4
  • Generátory
  • Kompresory
  • Hutnící a vibrační technika

Reference

Na koho se obrátit

Jednatel
BC. Petr Škrášek MBA
608 822 048
Stavbyvedoucí
Ing. Jan Formánek
775 360 823
Stavbyvedoucí
Ing. Zdeněk Šefránek
775 360 822
Administrativní pracovník
Štěpánka Čaňová
775 560 824

Další adresy

Sídlo firmy:
Pod Altánem 9/105
100 00 Praha 10 - Strašnice


Zařazení do kategorií