FORTEK s.r.o.

FORTEK s.r.o.
Výrobním programem firmy jsou betonové průmyslové podlahy (drátkobeton), betonové potěry, anhydritové samonivelační potěry, prodej a aplikace švýcarské stavební chemie SIKA, sanace betonu, dekorativní stěrky PanDOMO a nově i dekorativní stěrky Sikagard 750 DECO.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

FORTEK s.r.o.
Komenského 15/71
370 01, České Budějovice
IČO: 28095120

Kontakt

Telefon: 777 219 079,
E-mail: info@fortek.cz
Web: www.fortek.cz

O nás

Historie firmy sahá do roku 2004, tehdy založená jako Jaroslav KOUBA – stavební chemie, průmyslové podlahy. V zájmu růstu firmy byla v lednu 2009 provedena reorganizace fyzické osoby na právnický subjekt FORTEK s.r.o.
Hlavní doménou firmy je od počátku provádění průmyslových betonových podlah (drátkobetonů), sanace betonu, provádění anhydritových a betonových potěrů a prodej stavební chemie SIKA včetně její odborné aplikace.

Sortiment

Podlahy:

Průmyslové betonové podlahy (betonové strojně hlazené podlahy, drátkobetony), venkovní zpevněné betonové plochy, betonové hlazené potěry, anhydritové samonivelační potěry, lité podlahy (lité stěrky), epoxidové stěrky, antistatické podlahy, cementové stěrky, dekorativní stěrky PanDOMO, bezesparé podlahy (bezesparé stěrky), hydroizolace podlah.

 

Průmyslové podlahy

Betonové a anhydritové potěry

Garáže

Venkovní zpevněné plochy

Epoxidové podlahy

Lepení dřevěných podlah

 

Stavební chemie:

Stavební chemie SIKA, zalévání a kotvení, sanace a ochrana betonu, zesilování konstrukcí, tmely a elastická lepidla, ochranné nátěry na ocel, ochrana proti vodě, podlahové systémy, izolace střech a spodní stavby, přísady do betonů.

Veškeré dodávané materiály také profesionálně aplikujeme (hydroizolace teras, balkonů, nátěry a stěrky garáží, sanace betonu, uhlíkové lamely atd.)

 

1. Zalévání a kotvení

2. Sanace a ochrana betonu

3. Zesilování konstrukcí

4. Tmely a elastická lepidla

5. Ochranné nátěry na ocel

6. Ochrana proti vodě

7. Podlahové systémy

8. Izolace střech a spodní stavby

9. Betony

Námi prováděné aplikace

 

Dekorativní stěrky:

Dekorativní stěrky pro podlahu i stěnu, stěrky PanDOMO, bezesparé podlahy, lité stěrky, lité podlahy, samonivelační podlahy.

 

PanDOMO Loft

PanDOMO Podlaha

PanDOMO Stěna

PanDOMO TerazzoMicro

PanDOMO TerazzoPlus

 

 

Novinky

Reference

viz odkaz

Kvalita

Certifikáty