Fortemix, s.r.o.

Fortemix, s.r.o.

Výroba a distribuce stavebních hmot v oblasti průmyslových podlah.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21, Paskov
IČO: 268 68 211

Kontakt

Telefon: 558 638 311,
Fax: 558 638 310
E-mail: info@fortemix.eu
Web: www.fortemix.cz

Sociální sítě:      

O nás

Společnost Fortemix s.r.o. je ryze českou společností, která formou franchisingu zakoupila receptury, licence a know-how z oblasti stavebních hmot od dlouholetého výrobce stavebních hmot ze zahraničí.

Sortiment

Poznatky z minulých podnikatelských aktivit a naši zkušení odborníci nám umožnili postavit bez nadsázky jednu z nejmodernějších a v našem segmentu trhu i nejvýkonnějších výrobních linek na materiály pro průmyslové podlahy a betonové podlahy obecně.

Díky velkému důrazu na kvalitu vyráběných produktů, jsou neodmyslitelnou součástí systémy kontroly kvality. Jak vstupních, tak výstupních materiálů, pomocí počítačově řízených zkušebních přístrojů. Těmi jsou zejména zařízení na měření otěruvzdornosti postavený na bázi anglické metody BCA, Vicatův přístroj, přístroj k laserovému měření objemových změn nebo v neposlední řadě počítačem řízený lis k měření pevnosti v tlaku a tahu za ohybu.

Jedním z dalších nástrojů kontroly našich výrobků je i implementovaný systém sledování výroby, který je okamžitě schopen z informace obsažené na výrobku vyčíst všechny údaje o výrobě a dodávce.

Produkty :

 

Použití :

Ať už přemýšlíte nad renovací staré podlahy, nebo budujete podlahu zcela novou, požadovaný výsledek je vždy stejný. Mít rovný, odolný, pevný povrch, který vydrží hodně dlouho a nebude po čase vyžadovat další investice.

Abyste o možnostech měli lepší představu, připravili jsme pro Vás několik možných řešení aplikace nových podlah i jejich rekonstrukce. Uvedené pokyny jsou jen výtahem z aplikací. Pro detailnější informace si prosím čtěte technický list k danému produktu.

Reference

Reference

 

Certifikáty

Pro architekty a projektanty

Vážíme si vzájemné spolupráce s architekty a designéry. Záleží nám na tom, aby práce s produkty Fortemix byla co nejvíce komfortní, jednoduchá a efektivní. Dáváme vám proto k dispozici veškeré materiály, které práci se produkty usnadní.

Na koho se obrátit

Výkonný ředitel, prokurista
Adam Milata
602 767 093
Obchodní oddělení
Jaroslav Hedrich
+420 725 822 443


Zařazení do kategorií