Internetové stránky YTONG.cz v novém kabátě

Admin 07.09.2011

Společnost Xella CZ spustila v úterý 30. 8. 2011 své internetové stránky ytong.cz ve zbrusu novém designu.

Domovský web, který dostal kromě nového kabátu také injekci v podobě unikátního obsahu, nabídne odborné i laické veřejnosti komplexní informace o nabízeném sortimentu produktů, službách YTONG nebo zajímavých referenčních stavbách. Odborníkům i laikům web dále poskytne řadu materiálů ke stažení, stavební postupy v podobě videí nebo technické materiály k produktům či stavebním řešením.

 

Redesignem webu společnost Xella CZ zareagovala na rostoucí návštěvnost a stále se zvyšující nároky uživatelů. Web je proto založen na moderních technologiích respektujících současné trendy a rozšiřující se možnosti v oblasti internetových prezentací. Je přehlednější a uspořádán do kategorií podle jednotlivých skupin uživatelů, kteří web navštěvují. Do popředí zájmu se dostal samotný uživatel a návštěvník webu, kterému je obsah předkládán ve srozumitelnější podobě a v příjemném intuitivním prostředí. S tím souvisí uživatelská přívětivost webu a zjednodušená navigace na stránkách, kdy návštěvník díky čtyřem tematicky zaměřeným sekcím (Individuální stavebník, Projektant/Architekt, Realizační firma a Stavebniny) velmi rychle najde to, co skutečně potřebuje.

Společně s redesignem vzhledu YTONG připravil také řadu obsahových novinek. „Pro individuální stavebníky a stavební firmy máme k dispozici kompletní nabídku sortimentu produktů a služeb s nově zpracovanými výhodami materiálu Ytong, Nejvýhodnější nabídku a dvě zcela nové sekce webu. První z nich je „Průvodce stavbou“, kde se návštěvníci mohou podívat na zajímavá videa s pracovními postupy, druhá sekce „Rekonstrukce“ obsahuje kreativní a nápaditá řešení interiéru při využiti stavebního systému Ytong. Projektanti a architekti si na stránkách pohodlně stáhnou konstrukční detaily, technické příručky nebo se mohou přihlásit na odborné přednášky. Do sekce určené pro realizační firmy jsme zařadili informace k certifikaci stavebních společností a také nové ukázky referenčních staveb. Nezapomněli jsme ani na stavebniny a prodejce stavebních materiálů, kteří na webu jednoduše získají informace o plánovaných školeních, nabízených službách YTONG nebo naleznou vstup do objednávkového systému, říká k novému webu marketingová specialistka Ing. Kateřina Kořenková.

Nový web je samozřejmě propojen se sociálními sítěmi. Přesněji se sociální sítí Facebook a YouTube. Pro uživatele Facebooku je YTONG dostupný na stránce „Pomáháme stavět“, pro příznivce video obsahu jsou všechna videa z produkce společnosti umístěna na YouTube, přesněji na tzv. video kanále s názvem „ytongvideo“.

Redesignem webu to nekončí. Po celý rok budou na webu přibývat nová témata, která korespondují s požadavky zákazníků společnosti Xella CZ. Nový web naleznete na známé adrese www.ytong.cz.

 

 

O koncernu XELLA

Xella je výrobcem a prodejcem zdících stavebních materiálů Ytong, Silka (vápenopískové tvárnice), sádrovláknitých desek pojených cementem pro suchou výstavbu (Fermacell), minerálních tepelněizolačních desek (Ytong Multipor) a vápna (Fels Kalk). Koncern Xella dosáhl v roce 2010 (se 6.800 spolupracovníky) obratu ve výši 1,2 miliard Euro. Vlastníkem koncernu Xella jsou Private Equity Gesellschaften PAI partners a Goldman Sachs Capital Partners.

YTONG se pro své jedinečné tepelněizolační parametry používá především pro výstavbu bytových a rodinných domů, v nichž zajišťuje celoroční tepelnou a vlhkostní pohodu. Šetrná a energeticky nenáročná výroba společně s minimální energetickou spotřebou staveb řadí pórobeton YTONG mezi ekologicky nejšetrnější stavební materiály současnosti. Vysoká přesnost, nízká hmotnost, rychlost a jednoduchá technologie zdění jej předurčují také pro rekonstrukce všech typů staveb. Bílý pórobeton YTONG se vyrábí výhradně z kvalitních přírodních surovin, jako je křemičitý písek, vápno, cement a voda. Proto je ideální pro stavby určené k dlouhodobému pobytu lidí, včetně prostor se zvýšenými hygienickými požadavky.

Výrobu pórobetonu YTONG zajišťuje v České republice společnost Xella CZ. Kromě pórobetonového stavebního systému YTONG nabízí společnost také ucelený sortiment vápenopískových tvárnic SILKA, které vynikají především výjimečnou únosností a extrémní zvukovou izolací. Novinku v sortimentu výrobků pak představují tepelně-izolační desky Multipor, které jsou vhodné k zateplení všech typů budov. Spojením materiálů YTONG a Silka a Multipor vznikají optimální stavební řešení pro běžné i speciální projekty občanské, bytové a průmyslové výstavby.

Více informací o společnosti Xella a výrobním sortimentu najdete na
www.ytong.cz.
 


Kontakt:

Ing. Kateřina Kořenková
marketingový specialista

tel. 547 101 146
mail:
katerina.korenkova@xella.com