DestroKladno s.r.o. - recyklace stavebních a ocelárenských odpadů

Společnost Miroslav Karas - DESTRO, založená v roce 1991 v Kladně, není na českém trhu rozhodně žádným nováčkem. Specializuje se na recyklaci stavebního a ocelárenského odpadu a roku 1997 rozšířila své služby také o zemní, bourací a logistické práce, díky čemuž se nyní může pochlubit schopností poskytnout svým klientům kompletní servis.

 

 

Jedním z řady spokojených a dlouholetých klientů společnosti Destro je ocelárna strojírenského podniku ŽĎAS a.s. www.zdas.cz , která je součástí skupiny Železiarne Podbrezová Group.

 

Již déle než 20 let trvající spolupráce přináší ocelárně, podle slov vedoucího výzkumu a vývoje , pana Ing. Martina Balcara, mnoho výhod. Metalurgická část závodu ŽĎAS se specializuje na výrobu ingotů, odlitků a výkovků od konstrukční až po nástrojovou a rychlořeznou ocel. Roční kapacita ocelárny je cca 60.000 tun oceli.

 

Kladenská společnost Destro, vedená panem Zbyňkem Karasem, zpracovává pro ŽĎAS strusku, slévárenský písek a tříděnou žáruvzdornou vyzdívku, kterou následně vyčistí a recykluje. Svému klientovi poté zpětně dodává žáruvzdorný materiál používaný k opravám pecí a pánví

 

Pan Balcar tuto informaci potvrzuje: “Hlavní surovinou, kterou pro nás Destro zajišťuje, je drcený magnezit MAG C+ a materiál pro úpravu vlastností strusky SLAG Al. Recyklovaný produkt splňuje všechny požadavky kvality a ekonomicky se nám vyplatí. Mimo odběru materiálu využíváme také logistické služby, které společnost Destro nabízí. Jako klíčovou výhodu našeho partnera však vnímáme především rychlé jednání a velmi přátelský přístup. Spolupráce s panem Karasem a jeho týmem si vážíme i díky tomu, že nám vždy dokáží odborně i neformálně poradit. Podle svých zkušeností mohu firmu Destro rozhodně doporučit. Jejich služby hodnotím na 100%.

 

Na webových stránkách společnosti, www.destro.cz naleznete nejen kompletní nabídku služeb a sortimentu, ale také další reference od spokojených klientů.

Hledáte-li záruku profesionality a osobního přístupu, spolehněte se na společnost, která obojí nabízí již 25 let.


  

Datum zveřejnění: 31.8.2015 , Autor: Destro

Zpět na všechny inzeraty

Inzeráty

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz