Štípané ploty z umělého kamene - systém PUTZLE

Štípané ploty z umělého kamene v různých barevných odstínech

Sortiment plotů z umělého kamene jsme rozšířili o nové typy štípaných plotů v atraktivních barevných odstínech. Sloupkové tvarovky i tvarovky podezdívek naleznete níže. Oplocení z těchto výrobků uspokojí i náročné zákazníky.

Systém PUTZLE je dodáván z tvarovek vysokých 10 cm v průběžném nebo rohovém provedení. Abychom vám urychlili a usnadnili montáž oplocení z těchto prvků, dodáváme je již jako stavebnici hotových prefabrikátů.

Sloupky jsou vyráběny ve dvou půdorysných rozměrech 28 x 28 cm a 28 x 52 cm. Na výšku jsou pak dodávány varianty 30, 40 nebo 50 cm, jejichž vzájemnou kombinací postavíte plotový sloupek libovolné výšky. Po vyplnění polosuchým betonem a případně vyarmováním mohou tyto sloupky nést i branky a brány. Sloupy jsou zakončeny čepicemi v černé nebo hnědé barvě. V luxusnější variantě jsou podélné hrany čepic štípané.

Také soklové desky dodáváme již hotové v libovolných délkách do max. 300 cm. Deska je vysoká 20 nebo 30 cm a je samonosná - nepotřebuje tedy betonový základ. Odpadají vám náklady s výkopovými pracemi i výdaje na beton.Také sokl je opatřen krytím v provedení jako u čepic.

Přednosti systému: RYCHLÁ MONTÁŽ, MODERNÍ VZHLED, NÍZKÁ CENA.

Podrobnější Informace naleznete na našich stránkách www.abcservice.cz

Možnost nákupu i přes e-shop.

 

Datum zveřejnění: 17.5.2017 , Autor: ABC service, obchodní společnost s.r.o.

Zpět na všechny inzeraty

Inzeráty

Pracovní pozice

Hledáme nové kolegy na místo řidiče (řidičský půkaz C,   E - výhodou). Dále naše firma hle…

Prodej silničních panelů

Dobrý den, nabízíme k prodeji silniční panely za rozumné ceny. rozměry:  3000x1000x215cm …

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz