Vypůjčení vysokotlakých strojů pro sanace betonu 500 - 1150 bar

Nově nabízíme možnost vypůjčení našich výrobků: Hydročističe pro sanace železobetonových konstrukcí vysokotlakým vodním paprskem:

HYDROBLASTER 500 BAR

Profesionální vysokotlaký čistič HYDROBLASTER 500 je navržen pro širokou škálu aplikací v oblasti průmyslového čištění a tryskání vysokotlakým vodním paprskem, dosahuje tlaku až 500 bar a průtoku 16 l/min. Spolu s pískovacím setem (volitelné příslušenství) je možno dosáhnout velmi důkladného otryskání téměř jakéhokoliv nánosu až na kov. Pohon, benzinový motor Kohler, ocení všichni uživatelé, kteří potřebují vysokotlaký čistič často a jednoduše přemisťovat.

CUBE 1150 BAR

CUBE 1150 je ideální pro využit v náročných podmínkách, kde je zapotřebí odstraňovat odolné usazeniny, barvy, rez, bitumeny  apod. Hydročistič tohoto výkonu je vhodný i pro sanace betonu a železobetonových konstrukcí, čištění nádrží, vodojemů, podlah a jiných znečištěných ploch. Odhlučněná kapotáž vysokotlakého agregátu výraznou měrou snižuje emise hluku do okolí, čímž  umožňuje použití zařízení i v zastavěném prostoru.

 

Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat!

+420 731 505 431

adam.purgert@aqpumpy.cz

 

Datum zveřejnění: 26.5.2020 , Autor: AQ PUMPY, s.r.o.

Zpět na všechny inzeraty

Inzeráty

Přijmeme strojníky

Přijmeme strojníky! Přijmeme strojníky (např. na bagr).  Nabízíme práci ve stabilní společnost…

Potřebujete pomoci s Betonserverem?

Ozvěte se nám

E-mail info@betonserver.cz