Izolinvest s.r.o. - Praha

Jsme významným importérem a výhradním dodavatelem vysoce kvalitních střešních fólií LOGICROOF, zemních fólií IZOFOL a asfaltových hydroizolací VELBIT.
Provádíme bezchybné izolace (střech, teras, balkónů, základů staveb, bazénů a jezírek), realizujeme montáž sádrokartonů, podlahových krytin a dveří.

Adresa

Izolinvest s.r.o. - Praha
nám. Osvoboditelů 3
153 00, Praha 5 - Radotín
IČ: 27735362

Provozní doba

Kontakt

Telefon 774 772 300

Na koho se obrátit

Jednatel Ing. Petr Daniel
773 559 595


O nás

Naše společnost se zabývá obchodní činností, montáží hydroizolací a sádrokartonových konstrukcí. Základem je kompletace, distribuce a realizace hydroizolačních systémů Logicroof, Izofol a Velbit.

Dále nabízíme výrobní činnost v oblasti pomocných izolačních materiálů a klempířských prvků.


Sortiment

Obchod a produkty :

 

LOGICROOF V – RP :

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC vyztužená PES mřížkou. Je určená pro zhotovení povlakových krytin plochých a mírně šikmých střech mechanicky kotvených nebo pro zatížení s násypem kameniva, s vegetační vrstvou nebo pro celoplošný lepené střešní systémy. Je odolná UV záření a může být vystavena veškerým povětrnostním vlivům.

 

IZOFOL :

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Je určená pro izolace pozemních a podzemních staveb proti tlakové a prosakující vodě, jako izolační soustava systémů proti pronikání kapalin a výluhů do spodních vod. Využívá se rovněž jako účinná izolace proti pronikání radonu.

Fólie se používají především pro izolace základů staveb, zemědělských staveb, nádrží či jímek. Rovněž k izolacím zahradních jezírek, biotopů, vodních rezervoárů a zavlažovacích nádrží. Fólie je vhodná pro ryby a vodní rostliny.

Vyrábí se v černé barvě, vyznačuje se vysokou flexibilitou, odolností proti proděravění, dobrou odolností mechanickému napětí a proti protržení. Neodolává olejům, dehtům, bitumenům a organickým rozpouštědlům. Není kompatibilní s polystyreny. Je nutné použít separační vrstvu (např. geotextilie PP, PES).

 

VELBIT :

Asfaltová lepenka špičkové kvality. Jako doplněk k lepence dodáváme penetrační asfaltové nátěry.

 

Nabídka služeb :

Provádění hydroizolací

Montáž sádrokartónů

 

Injektáže :

Princip injektáže zdiva proti zemní vlhkosti spočívá v navrtání zděné konstrukce dle zvoleného technologické postupu. Po vyvrtání otvorů, které se provádí ve sklonu tak aby vrty protly ložné spáry cihel, se do těchto otvorů vloží a upevní injektážní pakry. Na tyto pakry se připojí hadice injektážního čerpadla. Pod tlakem, který je nedestruktivní, se do zdiva čerpadlem tlačí injektážní jednosložková polyuretanová hmota. Po styku injektážní hmoty s vlhkostí ve zdivu tato hmota začne reagovat – napěňovat, čímž vyplňuje prostor ve spárách zdiva a cihly ve zdivu obaluje. Po vytvrdnutí hmoty se ve zdivu vytvoří mechanická bariéra proti vzlínající zemní vlhkosti.

 

Zemní izolace : 

zemní izolace staveb jsou určeny pro vytváření oboustranně zabudovaných izolačních povlaků z fólií PVC-P (zpravidla jednovrstvých) všech typů spodních částí staveb obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních apod. proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě tlakové, některým kapalinám a radonu. Dále mají zabránit proniknutí kapalin z vnitřních prostor do podzemních částí.

Vhodný je téměř do všech typů prostředí s různým stupněm biologické i chemické agresivity a s trvalými teplotami v minimálním rozsahu od -20 °C do +40 °C.

 

Izolace jezírek :

Jezírková fólie je určena k hydroizolaci jezírek, rybníčků a vodních ploch (koupací nádrže, požární nádrže, rybníky a velké vodní plochy). Jednotlivé pásy jezírkové fólie se svařují do jakéhokoliv požadovaného rozměru.

 


Reference

Reference realizací


Kvalita

Technické listy :

 

IZOFOL

LOGICROOF

Technické listy VELBIT

Technické listy IZOFOL


Další služby:

  • Zpracování kalkulací jednotlivých variantních řešení včetně dodávky materiálů a montáže na klíč
  • Zpracování znaleckých posudků na hydroizolační materiály