Izolinvest s.r.o. - Tečovice

Jsme významným importérem a výhradním dodavatelem vysoce kvalitních střešních fólií LOGICROOF, zemních fólií IZOFOL a asfaltových hydroizolací VELBIT.
Provádíme bezchybné izolace (střech, teras, balkónů, základů staveb, bazénů a jezírek), realizujeme montáž sádrokartonů, podlahových krytin a dveří.

Adresa

Izolinvest s.r.o. - Tečovice
Tečovice 349
763 02, Tečovice
IČ: 27735362

Provozní doba

Kontakt

Telefon 774 772 300

Na koho se obrátit

Jednatel Ing. Petr Daniel
773 559 595

Projektový manažer David Nedbálek
606 720 863

Obchodní ředitel Ing. Petr Pšenčík
776 272 507


O nás

Naše společnost se zabývá obchodní činností, montáží hydroizolací a sádrokartonových konstrukcí. Základem je kompletace, distribuce a realizace hydroizolačních systémů Logicroof, Izofol a Velbit.

Dále nabízíme výrobní činnost v oblasti pomocných izolačních materiálů a klempířských prvků.


Sortiment

Obchod a produkty :

 

LOGICROOF V – RP :

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC vyztužená PES mřížkou. Je určená pro zhotovení povlakových krytin plochých a mírně šikmých střech mechanicky kotvených nebo pro zatížení s násypem kameniva, s vegetační vrstvou nebo pro celoplošný lepené střešní systémy. Je odolná UV záření a může být vystavena veškerým povětrnostním vlivům.

 

IZOFOL :

Nevyztužená hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Je určená pro izolace pozemních a podzemních staveb proti tlakové a prosakující vodě, jako izolační soustava systémů proti pronikání kapalin a výluhů do spodních vod. Využívá se rovněž jako účinná izolace proti pronikání radonu.

Fólie se používají především pro izolace základů staveb, zemědělských staveb, nádrží či jímek. Rovněž k izolacím zahradních jezírek, biotopů, vodních rezervoárů a zavlažovacích nádrží. Fólie je vhodná pro ryby a vodní rostliny.

Vyrábí se v černé barvě, vyznačuje se vysokou flexibilitou, odolností proti proděravění, dobrou odolností mechanickému napětí a proti protržení. Neodolává olejům, dehtům, bitumenům a organickým rozpouštědlům. Není kompatibilní s polystyreny. Je nutné použít separační vrstvu (např. geotextilie PP, PES).

 

VELBIT :

Asfaltová lepenka špičkové kvality. Jako doplněk k lepence dodáváme penetrační asfaltové nátěry.

 

Nabídka služeb :

Provádění hydroizolací

Montáž sádrokartónů

 

Injektáže :

Princip injektáže zdiva proti zemní vlhkosti spočívá v navrtání zděné konstrukce dle zvoleného technologické postupu. Po vyvrtání otvorů, které se provádí ve sklonu tak aby vrty protly ložné spáry cihel, se do těchto otvorů vloží a upevní injektážní pakry. Na tyto pakry se připojí hadice injektážního čerpadla. Pod tlakem, který je nedestruktivní, se do zdiva čerpadlem tlačí injektážní jednosložková polyuretanová hmota. Po styku injektážní hmoty s vlhkostí ve zdivu tato hmota začne reagovat – napěňovat, čímž vyplňuje prostor ve spárách zdiva a cihly ve zdivu obaluje. Po vytvrdnutí hmoty se ve zdivu vytvoří mechanická bariéra proti vzlínající zemní vlhkosti.

 

Zemní izolace : 

zemní izolace staveb jsou určeny pro vytváření oboustranně zabudovaných izolačních povlaků z fólií PVC-P (zpravidla jednovrstvých) všech typů spodních částí staveb obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních apod. proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě tlakové, některým kapalinám a radonu. Dále mají zabránit proniknutí kapalin z vnitřních prostor do podzemních částí.

Vhodný je téměř do všech typů prostředí s různým stupněm biologické i chemické agresivity a s trvalými teplotami v minimálním rozsahu od -20 °C do +40 °C.

 

Izolace jezírek :

Jezírková fólie je určena k hydroizolaci jezírek, rybníčků a vodních ploch (koupací nádrže, požární nádrže, rybníky a velké vodní plochy). Jednotlivé pásy jezírkové fólie se svařují do jakéhokoliv požadovaného rozměru.

 


Reference

Reference realizací


Kvalita

Technické listy :

 

IZOFOL

LOGICROOF

Technické listy VELBIT

Technické listy IZOFOL


Další služby:

  • Zpracování kalkulací jednotlivých variantních řešení včetně dodávky materiálů a montáže na klíč
  • Zpracování znaleckých posudků na hydroizolační materiály