Podlahy Bareš

Podlahy Bareš


Naše společnost se specializuje především na realizaci anhydritových a cementových litých podlah.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Podlahy Bareš
Juřinka 26
757 01, Valašské Meziříčí
IČO: 04498461

O nás

Firma vznikla v roce 1994 pod názvem „Jiří Bareš – Transport beton“ a její hlavní činností byla doprava betonu. Společnost působí po celém území ČR i SR a své klienty kontaktujeme prostřednictvím svých regionálních zástupců. V roce 2011 byla částečně utlumena doprava betonu a činnost se zaměřila na realizace litých anhydritových a litých cementových podlah a železobetonových desek. Ve Slovenské republice byla otevřena dceřiná společnost se sídlem v Bratislavě.

Sortiment

Provádíme pokládku anhydritových a betonových podlah, finální strojně hlazené betonové podlahy se vsypem, pokládky izolací, podlahové topení.

Anhydritový litý potěr je tekutá samonivelační směs na bázi síranu vápenatého nebo alfasádry, cementový litý potěr je tekutá samonivelační směs na bázi cementu. Směsi se vyrábí a dodávají v pevnostních třídách C20, C25 a C30 (pevnost v tlaku 20, 25 a 30 MPa).

Umožňují dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu (dlažby, plovoucí podlahy, koberce, parkety, apod.). Jsou ideální pro zalití podlahové topení a snadno a rychle se aplikují bez nutnosti vibrování, vyztužování a pracného rovnání povrchu.

Vhodné jsou zejména pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí v bytových nebo administrativních budovách a objektech občanské vybavenosti.

Litý cementový potěr je vhodný i k použití v trvale vlhkých prostorách. Hlavní výhodou litých potěrů je rychlost tuhnutí, rovinatost a vynikající zatékavost okolo trubek podlahového topení.

Dále jsme schopni zajistit :

  • samonivelační stěrky s epoxidovým nátěrem
  • elektrické podlahové topení
  • betonové podlahy do garáží s korundovým vsypem a PU lakem
  • průmyslové podlahy
  • pěnobeton
  • pokládky izolačních vrstev

 

Certifikáty

Na koho se obrátit

Majitel
Jiří Bareš
604 994 025
Obchodní zástupce - Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj
ing. Lukáš Vrubel
605 350 556
Obchodní zástupce, Jihomoravský kraj, Slovensko
Jan Klepáč
733 641 349
Obchodní zástupce - Královehradecký, Pardubický a Moravskoslezský kraj
Vilém Hlavsa
730 158 464
Fakturace, administrativa
Jana Barešová
737 716 714


Zařazení do kategorií