KCPPUMP – výrobce a dodavatel čerpadel betonových směsí.

Admin 03.06.2010

Dodáváme taktéž náhradní díly pro čerpadla betonových směsi, míchacích jader betonárek a mobilní betonářské techniky (domíchávače, beltmixy, boomixy, trajlerová čerpadla betonu, nakladače).

Výrobky firmy KCPPUMP se vyznačují novým progresivním designem a inovovanou konstrukcí hydraulického systému.  Výrobní program obsahuje 18 jednotlivých modelů od 24m až do 65 m s možností nadstandardní dodávky betonové směsi až 225 m³. Při výrobě a konstrukci používáme nejmodernější poznatky v tomto rychle se rozvíjejícím oboru a jsme připraveni vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produkty firmy KCPPUMP jsou dodávané v souladu s certifikací ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 a vlastní certifikát CE. Ve výrobě jsou používány subdoddávky nejprestižnějších světových firem jako jsou BOSCH/REXROTH, GRUNFOS, HAWE, KAWASAKI, TMC, DAIHAN TC, HBC-RADIOMATIC, ASA-HYDRAULIC aj.
 

Čerpadla betonové směsi od společnosti  "KCPPUMP" čerpají jakýkoliv druh betonu bez dalších omezení.
 

Zákazník má možnost si sám vybrat a sestavit výrobek dle svých představ a požadavků s poskytnutou 5-letou firemní garancí na celý výrobek.

 

 KCPPUMP- jednička ve výrobě nové generace čerpadel betonových směsí.
 

Profesionální kvalita, garance, příznivá cena, stálé zdokonalování výroby a desingu, spolupráce se zákazníkem jsou naše motta do dalších let.

 

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s Vámi.
 

S pozdravem
 

Antonín BERNARD
+420 777 764 605
http://www.kcppump.eu/

info@kcppump.eu
bernard@kcppump.eu


KCPPUMP s.r.o.

549 12 VYSOKOV 140
CZECH REPUBLIC