KK Stav Concrete s.r.o.

Realizace průmyslových podlah, betonových podlah, pryskyřičných povrchů, anhydritových potěrů, cementových stěrek. Zabýváme se také renovací a sanací poškozených podlah a schodišť.

Adresa

KK Stav Concrete s.r.o.
Bořivojova 878 / 35
130 00, Praha 3 - Žižkov
IČ: 242 24 286

Provozní doba

Po celé České republice a v zahraničí.

Kontakt

Telefon 731 520 145

Na koho se obrátit

Jednatel Lubomír Kocourek
731 893 310

Stavbyvedoucí Aleš Kocourek
736 622 435

Manažer obchodu Erik Klumpar
731 520 145


O nás

Naše služby nabízíme nejen po celé České republice, ale také v zahraničí. Snažíme se nabízet ty nejlepší možné služby, proto při realizaci průmyslových podlah využíváme ověřené a kvalitní materiály renomovaných značek.


Sortiment

Naše služby :

Betonové podlahy

Prohlédněte si nabídku betonových podlah, strojně hlazených betonových desek, podkladních a lehčených betonů, pancéřových podlah se vsypem.

 

Pryskyřičné podlahy a povrchy

Pryskyřičné úpravy podlahových konstrukcí nacházejí své uplatnění v provozech, kde samotná betonová deska už nepostačuje, vlivem požadavků na ni kladenou v podobě různých chemických a fyzikálních vlastností.

 

Anhydritové potěry

Samonivelační anhydritové potěry nacházejí čím dál častěji své uplatnění převážně v bytové výstavbě, vzhledem ke svým výborným specifickým vlastnostem..

 

Cementové stěrky

Samonivelační cementové stěrky jsou nejčastěji aplikovány jako finální nebo vyrovnávací vrstvy vyzrálých betonových podlah. Jsou vytvořeny smícháním vody, průmyslově vyráběné suché práškové směsi na bázi cementu, plniv a specifických příměsí dle různých požadavků.

 

Renovace a sanace schodišť

Celkové renovace jsou doporučovány pro své vysoké užitné parametry a dlouhou životnost. Velmi vhodné jsou pro nepravidelné plochy, jako jsou točitá schodiště, tvarované mezaniny a chodby (odpadají prořezy a prostřihy běžné u jiných podlahových krytin).

 

Renovace a sanace poškozených podlah

Pro opravy jak lokální, tak celoplošné renovace je základně důležitá příprava podkladu. Tady volíme nejvhodnější způsoby pro každou z nich. U hlubokých sanací se neobejdeme bez vyřezání a vybourání poškození, u menších volíme broušení, tryskání ocelovou drtí, či vodním paprskem.

 

Speciální zakládání pod stroje - betonové patky

V rámci realizace podlah u nových výrobních hal, nebo rekonstrukci původních hal na nové výrobní prostory s nutností umístění obráběcích, výrobních a jiných zařízení o vysoké hmotnosti a vlivech na okolí, či zamezení vlivu okolí na tyto zařízení je nutné vyrobit samostatný základ.

 

Lajnování a dopravní značení

Existuje řada prováděcích postupů na dopravní a bezpečnostní značení, je zde ovšem nutné zohlednit k jakému účelu má dané značení sloužit. Jedná se o použití barev na bázi akrylátových, epoxidových, MMA barvy a pomocí pásek.

 

Příprava podkladu

Správná příprava podkladu je nedílnou součástí správného fungování podlahového systému (jak u cementových stěrek, pryskyřičných a dekorativních podlah …) K přípravě stávajícího podkladu se volí následné technologické kroky.

 

Strojní čištění podlah

Strojové čištění podlah v průmyslových objektech zahrnuje zametení nebo vysátí hrubých nečistot a její následné strojové čištění dle typů podlahových povlaků( betonové podlahy, pryskyřičné stěrky, syntetické teraso a další…)

 


Reference

Prohlédněte si naše reference

Právě provádíme


Kvalita

Certifikáty

Ocenění


Certifikace


Ke stažení