Marcons International s.r.o.

Poskytujeme poradenství a komplexní řešení v oboru stavební chemie a nářadí pro obkladače, podlaháře a stavaře, diamantové kotouče a vrtání a další užitečný sortiment.

Adresa

Marcons International s.r.o.
Služeb 609/6
108 00, Praha 10 - Malešice
IČ: 28236190

Provozní doba

Pondělí až pátek: 7:30 - 17:00

Na koho se obrátit

Jednatel Ing. Martin Hruška
606 633 909

Sklad, objednávky Jan Pokorný
777 848 900

Prodej, poradenství, objednávky, fakturace Jiří Pražan
731 675 962


O nás

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti materiálů stavební chemie, a to zdarma, resp. jakou součást zboží, které si u nás nakoupíte. Rádi Vám pomůžeme nalézt řešení toho co právě potřebujete, ať už je to složité zadání nebo relativně jednoduchá věc a jde o to vybrat ty správné materiály, tak aby uměly co umět mají a přitom nestály více než je třeba. Prakticky vždy Vám dokážeme nabídnout více alternativ – co do parametrů, ceny, úrovně sofistikovanosti…
Samozřejmostí je i doporučení postupu řešení a podrobná dokumentace ke všem produktům.


Sortiment

Produkty a služby:

 

Stavební chemie – na to jsme specialisté – jednak máme dobře zásobený sklad s vyladěnou sestavou sortimentu, kterým dokážeme vyřešit velkou většinu toho, s čím za námi lidé přicházejí a vedle toho umíme sehnat spoustu dalšího obratem a nebo ve velmi krátké době (řádově jednotky dnů).
A hlavně – troufáme si zde tvrdit, že tomuto oboru dost rozumíme a dobře se v něm orientujeme. Jsme “nabiti” informacemi a rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Vězte, že v oblasti stavební chemie je jen málo věcí, které neumíme dodat či sehnat :-)
Představu o tom co vše takto pokrýváme Vám můžeme vytvořit třemi různými způsoby:

1.     Seznam značek a výrobců, které zastupujeme a dodáváme

2.     Přehled kategorií a druhů materiálů, do kterých se stavební chemie člení

3.     Oblastí použití, které se těmito stavebními materiály typicky řeší, aneb s čím Vám typicky můžeme pomoci

Dále u nás pořídíte:

 • nářadí pro obkladače, podlaháře, stavaře, mj. diamantové kotouče a vrtání
 • lišty a profily k obkladům a dlažbám, podlahám, konstrukcím (balkónové, ukončovací, přechodové, dilatační, dekorační…)
 • Různé další doplňující a praktické věci pro každého stavaře jako například perlinky (Vertex R117, R131, pancéřovky), stavební folie, rohovníky, příslušenství zateplovacích systémů…
 • polystyreny (BACHL – včetně dopravy, a to i pro menší množství)
 • obklady a dlažby - tyto jsou na objednávku, nicméně umíme široký záběr a dobré ceny. Ideální je když už víte co chcete nebo máte alespoň přibližnou představu. Nebo je možné si vybrat ve vzorkových studiích našich partnerů – kontaktujte nás pro více informací.
 • Umíme také dodat veškerý standardní stavební materiál, nicméně tuto disciplína má v dnešní době smysl v zásadě ve dvou hlavních případech:
   • jako doplnění komplexnosti služeb pro stálé zákazníky
   • jako dodavatelé koncových zákazníků, kteří staví rodinný dům nebo jeho část, nebo něco rekonstruují – umíme nabídnout velmi zajímavé ceny, osobní přístup a dobrý servis – vyzkoušejte nás ;-)

Tyto ”běžné stavebniny” nemáme skladem a nemá tedy cenu u nás samostatně shánět např. 1ks levých futer do sádrokartonu nebo 3 střešní latě (k okamžitému odběru). Ale když budete potřebovat např. 50m² zámkové dlažby nebo alespoň pár kubíků polystyrenu, to už má smysl – napište nám nebo zavolejte, rádi Vám to naceníme (samozřejmě s možností dopravy a skládání) :-)

Půjčujeme také některé vybavení, zejména pro obkladače – viz sekce PŮJČOVNA.

 

 

Materiály stavební chemie podle značek

Nabízíme a dodáváme materiály profesionální stavební chemie předních značek jako jsou např. MAPEI, Sika, Schönox, Schomburg, Sopro, Mastersil, Weber Terranova a další.
Dále nářadí, diamantové kotouče a vrtání, brusné kotouče, lišty, profily doplňky od značek Kaufman, Montolit, GENT, Cedima, Raimondi a dalších oblíbených výrobců. Stavební materiály jako polystyren Bachl, perlinky a rohovníky Vertex, suché maltové směsi Maxit, betonové výrobky Best, Diton, Building Sp, Presbeton, aj.

Náš sortiment se dá rozdělit a popsat několika způsoby. Níže na této stránce najdete přehled značek a výrobců, které zastupujeme a běžně dodáváme.

Další způsoby rozdělení materiálů stavební chemie :

 

Půjčovna nářadí pro obkladače :

Jako jednu ze služeb Vám nabízíme efektivní způsob pro zakázky na které nemáte potřebné vybavení a z nějakého důvodu se Vám nevyplatí ho kupovat.

V tuto chvíli si od nás můžete vypůjčit:

Profesionální řezačky na obklady a dlažby :

 • MONTOLIT Masterpiuma P2 s řezem 630mm
 • Kaufmann TOP-LINE PRO s řezem 920mm
 • Kaufmann TOP-LINE PRO s řezem 1250mm
 • MONTOLIT Masterpiuma P2 s řezem 1250mm (*)
 • MONTOLIT MONSTER 300 (lištová) na megaformáty s řezem až 3000mm (*)

Dále :

 • Kleště RAIMONDI k systému pro pokládku velkých formátů, díky kterému jsou dlaždice v okamžiku v naprosté rovině. Doporučujeme vyzkoušet :-)
 • Přenášecí rám MONTOLIT na přenášení velkých formátů až megaformátů (*)
 • Spárovací strojek na lícové zdivo – zapomeňte na lžíci a špachtličku, s tímto “masomlýnkem” uděláte parádní za zlomek času a bez nervů! :-)

(*) Takto označené položky je třeba předem objednat – připravíme do druhého dne, případně i ten samý den.
 

Navštivte náš E -Shop
 

Akce a slevy
   


Doprava a mechanizace

Zajistíme Vám dopravu všech možných kategorií – od balíčků službou GEIS, přes paletovou přepravu PPL a hlavně našimi vlastními auty – vše za velmi rozumné peníze.


Kvalita

Náš cíl :

Naším cílem je dlouhodobá vzájemná spolupráce s Vámi, založená na Vaší spokojenosti s našimi službami a dodanými materiály a řešeními. Náš postupný růst v posledních letech nám ukazuje, že se nám to, i přes tomu co se nazývá finanční krizí, s mnoha našimi zákazníky daří. Přijďte si nás také vyzkoušet, pokud jste to již neudělali.