STAVIREZEK s.r.o.

STAVIREZEK s.r.o.

Kompletní dodávky monolitických konstrukcí, kompletní zakládání staveb, stropy, stěny, schodiště, opěrky stěny, ploty, jímky, propustky, kanalizační šachty, interiérové a specialní prvky, ukládka výztuže. Architektonické betony, monolitické schodiště, stropy, stěny. Řezání živičných a betonových povrchů.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

STAVIREZEK s.r.o.
Jiráskova 666
552 03, Česká Skalice
IČO: 048 68 081

Kontakt

Telefon: 602 523 373,
E-mail: info@stavirezek.cz
Web: www.stavirezek.cz

Otevírací doba

Příjem objednávek :

telefonicky :    Po - Pá    8 - 17 hod

O nás

STAVIREZEK s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost působící především v oblasti monolitických staveb. Vycházíme z dlouholetých zkušeností a praxe v daném oboru. Dbáme na vysokou kvalitu veškerých prováděných prací tak, aby byly uspokojeny náročné požadavky objednavatelů. Disponujeme kvalifikovanými a zkušenými pracovníky.

Sortiment

Monolitické konstrukce :

Železobetonové monolitické konstrukce patří mezi progresivní stavební konstrukce. Jejich hlavní výhodou je široká škála použití a vysoká variabilita tvaru. Pozoruhodná je také pevnost, ta je osmkrát větší než u zdiva z keramických tvarovek a tvárnic.

Železobetonové monolitické konstrukce se proto uplatní nejen pro nepravidelné půdorysy staveb, kde je hlavním požadavkem pevnost a tvarová variabilita, ale také při výstavbě průmyslových a zemědělských objektů a ve vodohospodářství, zde se užívají zejména pro dlouhou životnost a bezúdržbovost.

Systémové bednění pro monolitické konstrukce umožňuje vytvoření pohledových povrchů stěny i stropních konstrukcí. Monolitické konstrukce nabízí vysokou únosnost pro rozpony a prostorovou tuhost.

Monolitická technologie preferuje vytvořit si konstrukci přímo na stavbě. Typické jsou železobetonové konstrukce, kdy se postaví bednění (bednění vytváří tvar konstrukce), do bednění se podle projektu vloží výztuž a následně se dovnitř nalije beton. Výhodou monolitických systémů je určitá soběstačnost na stavbě a vytvoření prakticky jakéhokoliv tvaru.

 

Betonové schodiště a stropy :

Postavili jste si nový dům nebo rekonstruujete a potřebujete se dostat do druhého patra? Máme pro vás řešení!

Provádíme tesařské šalování samonosných betonových schodišť včetně armování a betonáže. Takové schodiště je možno obložit čímkoliv. Dřevo, kámen, dlažba, korek, PVC, lino, marmolea, koberce, pohledové stěrky,aj. Betonové schodiště může být rovné nebo rovné s podestou, ale nejčastěji se dělají točité schodiště především kvůli úspoře místa v domě. Jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv schodiště.

Typ schodiště          Cena za schod (bez DPH)   

Rovné schodiště       2100,- Kč      1900,- Kč

Rovné schodiště s podestou 2200,- Kč      2000,- Kč

Točité schodiště       2650,- Kč      2450,- Kč

Na každé schodiště zpracováváme individuální cenovou nabídku. V ceně je zahrnuta doprava do 50km. Preferujeme Královehradecký kraj.

 

Architektonické betony - podhledové

V současném betonovém stavitelství je stále více využíván architektonický beton, který umožňuje na fasádách domů, nosných svislých konstrukcí,na dopravních nebo průmyslových objektech, vytvořit různé struktury, barvy i tvary. Má dobré fyzikálně-mechanické vlastnosti,jako jsou vysoká pevnost v tlaku, trvanlivost, mrazuvzdornost, nízká nasákavost a také řadu technických, technologických,estetických a ekonomických výhod. Například stálobarevnost, nízké udržovací náklady a dlouhou trvanlivost,která je prakticky shodná se životností objektu. Technicko-užitkovými vlastnostmi se vyrovná i náročným povrchovým úpravám z přírodního kamene.

Jeho fyzikálně-technické vlastnosti se shodují s podkladní hmotou, tj. konstrukčním betonem.Zhotovuje se relativné jednoduše staveništním způsobem přímo v technologickém procesu vytváření monolitických stavebních konstrukcí.

Na rozdíl od konstrukčního betonu je u architektonických betonů kvalita povrchu významnějším požadavkem než jejich pevnostní vlastnosti.

 

Řezání betonových povrchů

Nabízíme :

řezání spár do tvrdých materiálů, např. řezání betonu s armováním, asfaltu a podobných materiálů

- maximální hloubka řezu 22 cm

- řezání dilatačních spár v betonových podlahách

- vyřezávání poškozených betonových a asfaltových ploch

- vyřezávání asfaltu a betonu při pokládání instalací na komunikacích

Řezací technika – CEDIMA CF 22.2D

Ceník :

Druhy povrchu               Cena (bez DPH)

Beton  10,- Kč za 1m a 1cm hloubky řezu

Živice (asfalt) 9,- Kč za 1m a 1cm hloubky řezu

Doprava není zahrnuta v ceně.

Doprava a mechanizace

Řezací technika- CEDIMA CF 22.2D