MARWEL, s.r.o.

MARWEL, s.r.o.

 

Výroba betonových prvků pro energetický, silniční, železniční a telekomunikační průmysl.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

MARWEL, s.r.o.
Záříčí 121
768 11, Záříčí
IČO: 26275503

Otevírací doba

Po - Pá:  7:00 - 15:30

O nás

MARWEL, s.r.o. je rodinnou firmou, která vznikla v roce 2002. Zabývá se sériovou výrobou betonářských prvků pro energetický, silniční, železniční a telekomunikační průmysl.

Jedná se o výrobu širšího sortimentu kabelových žlabů, krycích desek, stožárových patek, kotevních bloků, betonových základů, silničních panelů a dalších drobnějších prvků. Jsme schopni nabídnout beton v malém i větším měřítku či vyrobit betonové prvky na zakázku, dle požadavků a potřeb zákazníka.

Za dobu své existence prošla společnost řadou změn. Od zásadní rekonstrukce vlastního výrobního areálu v letech 2010–2014 až po nákup a inovaci nových technologií na výrobu betonu a betonářského zboží. V roce 2015 byla zakoupena vibrolisovací linka, která zásadně posunula efektivnost a kvalitu výroby. V letech 2017-2018 byly do procesu výroby zapojeny i další nové technologie.

Od počátku až do současnosti je společnost dodavatelem betonových výrobků pro významné firmy působící na českém trhu. Jedná se zejména o energetiky, velkoobchody elektra a stavební i montážní firmy.

Od roku 2018 je členem Hospodářské komory České republiky.

Doprava a mechanizace

Na přání zákazníka lze dopravu smluvně zajistit.

Kvalita

Společnost je držitelem uznávaného certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 a řadou dalších certifikátů. Výrobky splňují základní technické požadavky podle nařízení vlády č. 163/2002 Sb., ve znění pozdějších změn a nařízení. Tyto požadavky jsou konkretizované ve stavebním technickém osvědčení.

Certifikáty