MERKO CZ, a.s.

Výroba zařízení pro výrobu betonu (věžové betonárny, horizontální betonárny, mobilní betonárny, atypická řešení mísíren pro speciální betony a jiné směsi), recyklačních zařízení pro zpracování zbytkového betonu a tepelného hospodářství pro zajištění celoročního provozu betonáren.

Adresa

MERKO CZ, a.s.
U Řeky 600
720 00, Ostrava - Hrabová
IČ: 253 64 642

Provozní doba

Kontakt

Telefon + 420 596 232 840
Fax + 420 596 232 841

Na koho se obrátit

Ředitel společnosti Ing. Libor Koudela
+420 602 735 797

Obchodní oddělení Mgr. Barbora Volfová
+ 420 596 232 840, kl. 140 , + 420 602 738 311


O nás

Firma MERKO CZ, a.s. je výrobcem technologických celků pro výrobu betonu (věžové betonárny, horizontální betonárny, mobilní betonárny, atypická řešení mísíren pro speciální betony a jiné směsi).
Nosným programem společnosti je výroba betonáren a doplňkových zařízení k betonárnám - recyklačních zařízení pro zpracování zbytkového betonu a tepelného hospodářství pro zajištění celoročního provozu betonáren (kotelny, AT stanice, čerpání vody ze studní, ohřev záměsové vody, temperování zásobníků kameniva).
Dodáváme rovněž zásobníky pro sypké materiály, zařízení pro přepravu a ukládání štěrku, písku a kameniva, překladiště cementu, elevátory, pásové dopravníky, technologické dopravníky pro vyvážení a dávkování základních materiálů a přísad, ocelové konstrukce a haly apod.


Sortiment

Produkty a služby :

 

 

VÝROBNÍ PROFIL SPOLEČNOSTI MERKO CZ, a.s.

1) betonárny (věžové a horizontální stacionární betonárny, mobilní a semimobilní betonárny)
2) rekonstrukce betonáren
3) atypické mísírny pro výrobu speciálních betonů a jiných (pro výrobu chodníkových prvků, betonových železničních pražců, sloupů a dalších výrobků z betonu, mísírny pro výrobu suchých směsí)
4) zásobníky pro sypké materiály
5) zařízení pro skladování a dávkování štěrku, písku a kameniva (elevátory, pásové dopravníky, dopravníky pro dávkování základnách materiálů a přísad)
6) zařízení pro recyklaci zbytkového betonu z procesu výroby
7) ocelové konstrukce a výrobní haly
8) dodávky celých technologických komplexů, vč. systému ohřevu (kotelny, automatické tlakové stanice, čerpání vody ze studen. ohřev záměsové vody, temperování zásobníků kameniva apod.).

9) Prodej použitých strojů (betonáren, domíchávačů, pump na beton).

 

Servisní linka SERVIS 24, která je určena pro poruchy a servisní zásahy je přístupná 24 hodin denně. 

 

                                                SERVIS 24 +420 602 327 308

 

Zkušené montážní skupiny zajišťují kompletní montáž zařízení, provozní zkoušky a uvedení zařízení do provozu. Samozřejmostí je rovněž zaškolení obsluhy stroje, týkající se provozu a údržby. Po uvedení stroje do provozu poskytujeme servisní činnost, a to jak záruční, tak i pozáruční, včetně poskytování originálních náhradních dílů. Technickou podporu a určité servisní kroky lze provádět také prostřednictvím telefonu či vzdálené správy řídícího počítače betonárny.

Mnoholeté zkušenosti vedly k vytvoření servisní centrály, která je obohacena nejlepšími zkušenostmi ze servisních zásahů prováděných v různých koutech světa. Hlavním centrem servisu je samotné sídlo společnosti MERKO CZ, a.s. v Ostravě. Zákazníci z jiných zemí mohou rovněž využívat služeb zahraničních poboček, které provádí koordinační činnost a ihned o dané problematice informují centrálu.


Doprava a mechanizace


Výrobní závod společnosti MERKO CZ, a.s. je umístěn v Ostravě - Hrabové. Centralizovaná výrobní základna je vybavena moderními technologiemi, lakovnou, kompletační halou pro možnost sestavení několika betonáren najednou, rozsáhlými skladovacími prostory, zvedací technikou a expedičním skladem.


Reference

Společnost MERKO CZ, a.s. má dceřiné společnosti v  Polsku a Chorvatsku. Firma aktivně působí na trzích v zemích střední Evropy, svou činnost rozvíjíme rovněž v jižních státech, v Chorvatsku, Srbsku, Bosně, Bulharsku či Rumunsku, ale také například v Rusku, na Ukrajině, Spojených Arabských Emirátech a Saúdské Arábii.


Za poměrně krátkou dobu se firma MERKO CZ, a.s. stala významným producentem v tomto oboru a v současné době patří k nejvýznamnějším výrobcům betonáren v České republice. Společnost je držitelem ocenění „Exportér roku 2008".

 

 


Kvalita

Firma je držitelem certifikátu systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Výroba je rovněž certifikována dle ruských a ukrajinských státních norem.

 

Certifikace 

 


Certifikace