NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Admin 19.05.2016

Hledáme pro novou provozovnu v Kolíně pracovníky do provozu výroby betonových prvků na následující pozice:

 

Vedoucí výroby

Vedoucí výroby prefa závodu na výrobu grafických a 3D panelů. Plánování a řízení výroby s vlastním fyzickým přispěním v procesech ve výrobě. Kompletní řízení výrobních procesů. Každodenní kontrola předepsaných postupů. Řízení pracovníků. Kontrola stavu zásob. Kontrola kvality. Návrh forem a postupů výroby pro atypické výrobky.

Přípravář výroby

Přípravář výroby prefa závodu na výrobu grafických a 3D panelů. Zodpovědnost za zajišťování přípravy technicko-technologických, ekonomických, smluvních a dalších podkladů pro realizaci výroby s vlastním fyzickým přispěním v procesech ve výrobě. Kontrola a prověření projektové dokumentace. Objednávání materiálu. Stanovení harmonogramu prací a technologických postupů. Příprava kontrolního zkušebního plánu. Spolupráce s vedoucím výroby, popř. projektantem při řešení technických detailů a změn v průběhu přípravy výroby. Kontrola kvality.

Obsluha betonárny

Operátor / strojník, tzv. míchač výroby prefa závodu na výrobu grafických a 3D panelů. Pracovní pozice se týká zejména obsluhy řídícího programu betonárny a strojního zařízení betonárny, práce s nakladačem, organizování výroby, provádění drobných oprav a pravidelné údržby. Kontrola kvality.

Železář, armovač, formíř, truhlář

Pracovníci výroby prefa závodu na výrobu grafických a 3D panelů. Pracovní pozice se týkají zejména přípravy a přestavby forem na odlévání panelů, výroba a příprava armování a bednění, odlévání betonu do forem, obsluha strojního zařízení betonárny, jeřábu, práce s nakladačem, provádění drobných oprav a pravidelné údržby.

Požadavky:

Vzdělání odpovídající pozici a praxe min 3 roky, komplexní znalost procesu řízení zakázky, znalost montáží prefabrikátů, vazačské, jeřábnické a strojnické zkoušky výhodou.

 

Nástup možný ihned. Svůj zájem a životopisy zasílejte na: prace@tobijah.cz