NEICO, spol. s r.o., závod Slaný

NEICO, spol. s r.o., závod Slaný
Výroba betonových skořepinových tvárnic, stropních konstrukcí, ztraceného bednění

Jak nás kontaktovat?

Adresa

NEICO, spol. s r.o., závod Slaný
Politických vězňů 1346
274 01, Slaný
IČO: 25753258

Kontakt

Telefon: 312 520 115,
Fax: 312 520 115
E-mail: info@neico.cz
Web: www.neico.cz

Otevírací doba

8:00 - 16:00 hod - mimo tyto hodiny po domluvě

O nás

V roce 2005 vznikl ve Slaném, 20 km od Prahy, zcela nový závod s plně automatickým provozem, disponující nejmodernějšími technologiemi pro dosažení nejvyšší kvality a přesnosti rozměrů našich výrobků.

Stěžejním výrobním artiklem jsou skořepinové tvárnice a další podstatnou část výrobního programu tvoří ztracené bednění, které nabízíme v rozměrech "150", "200", "300" a "400" mm šířky. Sortiment dále rozšiřujeme o betonové výrobky pro dům i zahradu. Zprostředkováváme prodej betonu a bet. směsí.

Sortiment

Zdící systém :

 Betonové výrobky NEICO jsou kvalitním stavebním materiálem, který nabízí ucelený systém hrubé stavby. Velkou výhodou betonových skořepinových tvárnic je skutečnost, že se z nich staví kompletně celý dům od základů, přes suterén až po střechu, včetně betonových stropů. Celý dům je tedy z materiálu stejné povahy a díky stejné granulometrické struktuře materiálu u všech našich produktů můžeme zajistit výborné fyzikální vlastnosti všech výrobků. Nejde o žádnou novinku, v některých zemích je to nejpoužívanější stavební materiál již od druhé světové války. Výhodou je i univerzálnost zateplení. Výborně se hodí pro vnější a vnitřní zateplení a pro sendvičový systém stavby. Pro občanskou výstavbu je nutné stavby zateplovat.

 

Ztracené bednění :

 Ztracené bednění slouží především k zakládání nevětraných základů – základových pasů a pro stavbu opěrných stěn, jímek, bazénů, atd. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

 

Příčkové zdivo :

 Tvárnice BST 10 a BST 15 jsou určeny především jako příčkové tvárnice v sytému neico. Díky rohovým prvkům u tvárnice BST 15 lze tento produkt použít i na výstavbu garáží, zahradních domků a své využití mají i v zahradní architektuře. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

 

Nosné zdivo :

 Skořepinové tvárnice tloušťky 20 a 25 cm jsou určeny pro výstavbu rodinných domů, svými vlastnostmi se hodí pro nízkoenergetické a pasivní domy, pro průmyslovou výstavbu, bytové domy, volně stojící plotové zdi, atd. Předností je bezkonkurenční cena materiálu a výborné fyzikální vlastnosti. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

 

Ostatní zdivo :

 Plotová tvárnice PT 20 je skořepinová tvárnice, která si zachovává všechny důležité vlastnosti, jen je přizpůsobena vhodnému modulu pro výstavbu plotů a sloupků. Tvárnice se neprolévají betonem, zdí se dnem vzhůru. Jednoduše lze vytvářet sloupky a podezdívky. Tvárnice může být ponechaná jako režné zdivo, naimpregnována, natřena nebo například opatřena tenkovrstvou stěrkou v barvě fasády domu. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

 

Stropní konstrukce :

 Stropní konstrukce je univerzálním řešením pro veškerou občanskou výstavbu. Svým nejdelším rozponem nosníku 7,6m se hodí i na průmyslové objekty. Velkou výhodou systému je cena. Stropní nosníky jsou až o polovinu lehčí než keramické, mají výborné fyzikální vlastnosti a spolu s betonovou zálivkou je strop z jednoho materiálu, který se dokonale propojí. Stropní konstrukce NEICO je tak bezpečná a je určena k ukládání na libovolné stěnové systémy. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

Stropní vložky

Stropní nosníky

Balkonové nosníky

Věncová výztuž

Věncovka VN 20

 

Doplňkové materiály

Výhody systému Neico

Ke stažení

Pro projektanty

 


Katalog Betonserver

Doprava a mechanizace

Disponujeme vlastním nákladním autem s HR s vysokou ložnou kapacitou (26 palet) .

Kvalita

Kvalita je zaručena dohledem certifikačního orgánu (TZÚS PRAHA), systémem řízení výroby dle ISO ČSN 9001:2009 .

Certifikáty

Výrobky společnosti NEICO, spol. s r.o. jsou vhodné k ekonomicky výhodné výstavbě rodinných domů s nízkoenergetickými parametry, k výstavbě průmyslových objektů, vyzdívek do železobetonových skeletů, k budování opěrných zdí, plotů, bazénů, atd.