NET spol. s r.o.

NET spol. s r.o.
Tryskání a řezání vysokotlakým vodním paprskem, práce s vysokotlakými agregáty ve stavebnictví při sanacích betonových konstrukcí, čištění průmyslových technologií, potrubí, trubkovnic, nádrží a jímek.
Jádrové - elektromagnetické vrtání oceli v technologiích a v konstrukcích.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

NET spol. s r.o.
Nádražní 309
788 32, Staré Město pod Sněžníkem
IČO: 15503283

O nás

Firma NET, spol. s r.o. pracuje v oblasti vysokotlaké techniky od počátku roku 1991.
Hlavní činností je příprava povrchu před samotnou sanací betonových a železobetonových konstrukcí vysokotlakým vodním paprskem.

Sortiment

Provádíme rovněž hluboké zásahy do betonových konstrukcí , odstraňování velkých vrstev betonu od pěti až do třiceti centimetrů.
  • Netradiční technologie - aplikace vysokotlaké techniky - 2 500 bar
  • Řezání a tryskání ploch, potrubí a technologie vodním paprskem

Tryskání a řezání vysokotlakým vodním paprskem, práce s vysokotlakými agregáty ve stavebnictví při sanacích betonových konstrukcí, čištění průmyslových technologií, potrubí, trubkovnic, nádrží a jímek - práce s výstupními tlaky 300 až 2800 bar.

 

Jádrové - elektromagnetické vrtání oceli v technologiích a v konstrukcích.

 

Reference

 

Příspěvek ve Sborníku SSBK

Příprava povrchu a nasazení vysokorychlostního vodního paprsku je nedílnou součástí většiny sanačních postupů. Kvalitní tryskání a odstranění všeho nežádoucího z povrchu betonové konstrukce do požadované hloubky je stejně důležité jako kvalita nově nanášených hmot a dodržování následných  technologických postupů.

Je třeba, aby všichni podílející se na sanacích, počínaje diagnostiky přes projektanty, investory a prováděcí firmy, věnovali přípravě povrchu a správnému začlenění vodního paprsku patřičnou pozornost. Vyhneme se tak smutným příběhům špatně provedených sanací, kdy je předepsanou diagnostikou stanovená špatná kvalita betonu např. do hloubky 100 mm a z finančních důvodů se přikročí k pouhému vysokotlakému mytí povrchu.

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Ivan Wolf
583 239 337, 602 766 466
Technický úsek
Josef Lazarov
602 572 032
Technický úsek
Milan Pivoňka
602 141 548


Zařazení do kategorií