Nový mobilní třídicí stroj značky Lokotrack od firmy Metso

Admin 07.04.2011

Společnost Metso oslavila v loňském roce již čtvrt století výroby mobilních strojů na pasovém podvozku. Od roku 1985, jako první výrobce, spustila sériovou výrobu mobilních pasových drticích a třídicích strojů. Vyrobila a dodala na trh po celém světě přes pět tisíc strojů obchodní značky Lokotrack, mezi které patří známé drtiče LT a třídiče ST.

 

Všechny nové modely se vyznačují vysokou a stálou kapacitou, dlouhou životností díky zabudovaným prvotřídním komponentům a také jednoduchostí obsluhy zásluhou inteligentnímu systému ovládání stroje.

 

 

Dvojsítný mobilní třídič ST 3.5 

Jedna z novinek firmy Metso, která byla uvedena na trh v roce 2010, je dvojsítný mobilní třídič na pasech typ ST 3.5. Ten se vyznačuje především svoji jednoduchostí a kompaktností spojenou s mobilitou.

ST 3.5 je prvním z nové generace mobilních třídičů vybavený novým typem chladícího systému zabudovaný do jednotek Metso, který umožňuje provoz za vyšších okolních teplot.
Další oblast vylepšení je nové umístění vzduchového filtru do motorového prostoru, čímž je chráněn od oblastí zvýšeného výskytu prachu. Třídič také získává výhodu více účinným hydraulickým systémem, který vede k nižší spotřebě paliva.

 

 

Široké využití

Série Lokotrack ST pokrývá všechny aplikace třídění od primárního až po náročné vysoce účinné třídění drceného kameniva, zeminy a recyklovaných materiálů, jako je asfalt, beton, stavební suť nebo struska.
Mobilní třídič ST 3.5 je určen především pro středně velké firmy provádějící zakázkové zpracování různých aplikací a výrobcům kameniva. Jednotka zajišťuje účinné třídění různých konečných produktů a vysokou mobilitu.

 

 

Komponenty jednotky ST 3.5

 

 

 

     

 

 

 

Článek ve formátu PDF (285 Kb)

 

 

 

Pro více informací kontaktujte: